Ma 16 dzieci z 10 kobietami. Jego ulubionym miejscem podrywu jest autobus. "Po prostu je zbieram"

"Najbardziej nieodpowiedzialny tata w Wielkiej Brytanii", czyli Keith MacDonald ustatkował się u boku Kimberley, która jest mamą jednego z jego dzieci. Mężczyzna ma 16 dzieci z 10 różnymi kobietami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Keith MacDonald pochodzący z Wielkiej Brytanii został okrzyknięty najbardziej nieodpowiedzialnym ojcem. Jak mężczyzna zasłużył sobie na ten tytuł? Brytyjczyk ma 37 lat i jest ojcem szesnaściorga dzieci. Pierwsze z nich przyszło na świat w 2000 roku. Co ciekawe, większość jego pociech ma inną matkę.

Zobacz wideo "Wchodzą do szkoły i robią pranie mózgu dzieciom!" Marszałek Witek wyraziła dezaprobatę dla tęczowych "ideologii"

Ma 16 dzieci z 10 kobietami. Chwalił się, jak łatwo nawiązuje kontakty z kobietami

O 37-letnim Keithcie MacDonaldzie zrobiło się głośno w mediach, gdy serwis Metro podał informację, że podatnicy muszą zapłacić łącznie dwa miliony funtów na poczet jego szesnaściorga dzieci, które ma z dziesięcioma różnymi kobietami. Pierwsze z nich urodziło się, gdy ten miał piętnaście lat. Zanim skończył dwadzieścia lat miał już szóstkę pociech. Mężczyzna odmawia stosowania antykoncepcji. Według serwisu Metro, w filmie dokumentalnym "40 Kids by 20 Women makers" MacDonald tak opowiedział o swoich kontaktach z matkami dzieci:

Z iloma moimi byłymi dziewczynami wciąż się przyjaźnię? Z żadną z nich. Poza jedną i to tą, która jest teraz w ciąży. Ostatni raz, uprawiałem seks dziewięć miesięcy temu i ta dziewczyna jest teraz w ciąży.

W kolejnej części filmu opisał również, w jaki sposób nawiązuje kontakty z kobietami. Jego ulubionym miejscem podrywania jest transport publiczny. Mężczyzna nie pamięta prawdziwej liczby swoich byłych kochanek.

Po prostu je zbieram. To jest łatwe. Wydaje się, że nigdy nie mówią nie. Po prostu porozmawiaj z nimi, w autobusie. Zdobądź ich numer, wyślij SMS-a i umów się na spotkanie.

Mężczyzna przez lata pozostawał bezrobotny i jak ognia unikał kontaktu z dziećmi oraz odpowiedzialności finansowej. MacDonald pochodzący z Sunderland w Wielkiej Brytanii, tłumaczy się problemami z plecami oraz tym, że "nie jest dobry w słuchaniu". Uważa, że praca jest po prostu "nudna". Ojciec szesnaściorga dzieci przyznał, że czerpie za to satysfakcję, spędzając całe dnie na graniu w gry komputerowe oraz pijąc i uprawiając hazard.

Keith MacDonald od 8 lat pozostaje w stałej relacji. Wspólnie wychowują 6-letniego syna

Pomimo wielu romansów, które zakończyły się posiadaniem licznego potomstwa przez Keitha MacDonalda, jak donosi The Sunmężczyzna miał się ustatkować. Brytyjczyk pozostaje w stałej relacji z mamą jednej ze swoich pociech, Kimberley Welford. Para poznała się osiem lat temu, w 2015 roku i wspólnie wychowują 6-letniego syna.

Więcej o: