To małżeństwo uwielbia swoje życie. Mówią: Podwójna wypłata, żadnych dzieci

Kate wraz z mężem prowadzą życie, które uwielbiają i dzielą się nim w sieci. Zarobione pieniądze przeznaczają wyłącznie na siebie, bo nie mają dzieci. Ludzie są zachwyceni, a przykre komentarze zwykle dostają od osób, które posiadają dzieci. - Dyskusja na ten temat potrafi być ognista - przyznaje kobieta.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

TikTok jest teraz jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, na której użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które pokazują w sieci swoje życiem. Tak jest właśnie w przypadku Kate oraz jej męża, którzy dzielą się na TikTok toku swoją codziennością "DINK".

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Swoje pensje wydają wyłącznie na siebie. Nazywają to "DINK"

Kate, prowadząca na TikToku profil pod nazwą @engelthang, porusza w sieci tematykę ślubno-lifestyle'ową. Razem z mężem pracują i nie mają dzieci, a swoje przychody przeznaczają na siebie. Skrót "DINK" oznacza właśnie "podwójny przychód, żadnych dzieci". Małżeństwo nie ukrywa, że uwielbiają swój obecny styl życia i czerpią z niego pełnymi garściami. Twierdzą, że daje im on sporą wolność w wielu kwestiach - To, czy będziemy mieć dzieci, czy nie, zawsze było dla nas ciągłą dyskusją. Osobiście bardzo chciałabym pomóc w normalizacji tego w związkach - mówi Kate.

Kobieta nie ukrywa, że zdarza im się dostawać kąśliwe komentarze na temat stylu życia, który prowadzą. Co ciekawa, bardzo często są one od osób, które zdecydowały się na posiadanie dzieci. - To, że posiadasz dzieci, nie ma wpływu na mnie jako, a ja nie mam wpływu na to, że ty masz dzieci. Wiem, że dyskusja na ten temat potrafi być ognista, ale zawsze staram się szanować wszystkich, niezależnie od tego, czy mają, czy nie mają dzieci - zaznacza Kate.

Jak ludzie reagują na ich styl życia?

- Pamiętajcie, nie nienawidzimy dzieci, po prostu ich nie mamy! - podkreśla małżeństwo. Choć zdarzają się nieprzyjemne komentarze, znaczna większość internautek oraz internautów jest zachwycona podejściem małżeństwa:

To jest najlepsze możliwe życie!
Taki związek jest genialny
Uwielbiam te możliwości i to, że można się wysypiać

- piszą.

Więcej o: