Pamiętacie Rudą z "Miodowych Lat"? Zrezygnowała z telewizyjnej kariery. Tak dziś wygląda

Sybilla Rostek, która wcieliła się w sąsiadkę Karola Krawczyka i Tadeusza Norka, rudowłosą piękność z serialu "Miodowe lata", zrezygnowała z kariery w telewizji. Choć nie była pierwszoplanową postacią, to zapadła widzom w pamięci. Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sybilla Rostek urodziła się 26 września 1972 roku i pochodzi z Nowego Sącza. W 1998 roku, ukończyła studia w łódzkiej filmówce. Aktorka, choć pojawiała się w czołowych polskich produkcjach, konsekwentnie unikała blasku fleszy. Przed dwoma dekadami dała się poznać jako Ruda z serialu "Miodowe lata". Zagrała także w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "Lokatorzy", "Wiedźmin", "Bulionerzy". "Fuks" oraz "Adam i Ewa". 

Zobacz wideo Te filmy i seriale niedługo znikną z Netfliksa

Sybilla Rostek, czyli Ruda z "Miodowych lat". Szybko zyskała sympatię widzów

Mariola Majdan, zapadła w pamięci widzów jako Ruda, chociaż była tylko postacią epizodyczną, zyskała sympatię fanów serialu "Miodowe lata" równie mocno jak główne postaci. Karol Krawczyk i Tadeusz Norek byli zachwyceni rudowłosą pięknością, co wzbudzało zazdrość u ich żon i było przyczyną wielu kłótni. Po raz pierwszy postać pojawiła się w odcinku "Ale kino!", gdzie zaczęła pracę jako tancerka w klubie nocnym. 

Serial w czasie swojej świetności, czyli w latach 1998-2003 cieszył się oglądalnością na poziomie miliona widzów. Aktorka mimo ogromnej popularności, jaką zagwarantował jej serial, nie zdecydowała się kontynuować kariery na małym ekranie, gdzie ostatni raz pojawiła się, w 2004 roku. Nie oznacza to, że Rostek zakończyła karierę. 

Jak dzisiaj wygląda Ruda z "Miodowych lat"? Aktorka porzuciła występowanie w filmach i serialach

Sybilla Rostek wróciła do rodzinnego miasta, gdzie współtworzyła teatr w Nowym Sączu. W 2016 roku na łamach "Gazety Krakowskiej" opowiadała o swojej działalności. - Jesteśmy Teatrem na Banicji, bo taka nazwa najmłodszej sceny w moim rodzinnym Nowym Sączu oddaje jej status w tym mieście, czyli bezdomność — wyznała. Sybilla Rostek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na swoim profilu na Facebooku. Na Instagramie funkcjonuje pod nazwą Rosmery Yong. 

Więcej o: