Gwiazda Disneya odsłania ciało na odważnym zdjęciu. Karierę zaczynała jako dziecko, teraz zmienia wizerunek

Jakiś czas temu, na Instagramie, Dove Cameron podzieliła się z fanami odważnym zdjęciem eksponującym jej ciało pokryte nowymi tatuażami. Gwiazda Disneya karierę zaczynała jako dziecko, dzisiaj szczerze opowiada o swoich zaburzeniach.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dove Cameron to Amerykańska aktorka i piosenkarka, znana głównie z odgrywania podwójnej roli tytułowych postaci w serialu Disney Channel dla nastolatków Liv i Maddie i roli Mal, córki Maleficent w Następcy: Świat Potępionych oraz sequel Następcy 2.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać? [Popkultura Extra]
 

Przez ostatni rok, gwiazda Disneya, Dove Cameron całkowicie odmieniła swój styl. Zaczęła również dodawać coraz odważniejsze zdjęcia

Pożegnała się z blond włosami i postawiła na ciemne, ostre outfity. Amerykańskie media okrzyknęły młodą aktorkę mianem królowej ciemnego glamour'u. Odmieniła nie tylko swój styl, zdecydowała się również na wykonywanie coraz to nowych tatuaży, którymi postanowiła pochwalić się na swoim koncie na Instagramie. Gwiazda zapozowała do zdjęcia, odsłaniając ciało pokryte nowymi tatuażami.

Dove CameronDove Cameron Instagram @dovecameron

 

Jakiś czas temu Dove Cameron otworzyła się na temat swoich zaburzeń

Dove Cameron szczerze przyznała, że od kilku lat chodzi na terapie. Aktorka otwarcie mówi o swojej walce z depresją. W jednym ze swoich ostatnich zdjęć na Instagramie przyznała, że cierpi na dysforię. Od dziecka miała zaburzony obraz siebie, który odbił się na jej psychice. Cameron miesiącami potrafi unikać przeglądania się w lustrze, ponieważ nie jest w stanie na siebie patrzeć.

Ostatnio zakrywałam lustra. Czuję się źle w ubraniach, w których czułam się naprawdę pięknie. Bardzo dużo płaczę.

- wyznała gwiazda.

 

Dove Cameron ma również problemy ze zrozumieniem swojej seksualności oraz norm płciowych. Jak przyznała, social media nie działały dobrze na jej samopoczucie, ale zaczęła dostrzegać w nich miejsce, w którym może podzielić się swoją historią.

Więcej o: