Magda Gessler pokazała zdjęcie sprzed lat. "Wygląda pani jak młoda Madonna"

Magda Gessler postanowiła wrócić nostalgicznie do swoich zdjęć z przeszłości. Fanom na Instagramie zaprezentowała czarno-białe zdjęcie ze zbliżeniem na twarz, na którym widzimy młodszą wersję restauratorki. Internauci wpadli w zachwyt, tego się nie spodziewali.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Magda Gessler to niekwestionowana ikona polskiej gastronomii. Od 2010 roku restauratorka prowadzi w TVN popularny program "Kuchenne rewolucje" oraz pełni rolę jurorki show "MasterChef". Jej zachowanie oraz wypowiedzi często wzbudzają kontrowersje. Gwiazda telewizji również niezwykle aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami wybranymi momentami ze swojego życia. Tym razem zafundowała im małą podróż w czasie.

Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat. Restauratorka wraca wspomnieniami do lat młodości

Magda Gessler od lat słynie ze swojego charakterystycznego wyglądu, w którym uwagę przykuwa burza, blond loków. 69-letnia restauratorka w ostatnim ze swoich instagramowych postów postanowiła wrócić pamięcią do przeszłości. W swoim wirtualnym albumie zaprezentowała sentymentalnie czarno-biały kadr, na którym próżno szukać jasnej fryzury, która obecnie jest jej stałym elementem wizerunku. Gwiazda ma wyraźnie zaznaczone usta szminką, ciemną grzywkę oraz masywne, zwisające kolczyki. W opisie do fotografii dodała:

bujam w obłokach i wspominam. Poznajecie? To były piękne dni.
Zobacz wideo Testujemy menu wielkanocne od Magdy Gessler. Czy warto wydać prawie 300 zł na cztery potrawy?

Internauci wpadli w zachwyt. Pojawiły się komplementy i liczne porównania

Liczne grono fanów restauratorki, które na jej profilu na Instagramie liczy już ponad 1,2 miliony osób, nie przeszło obojętnie wobec najnowszego wpisu. Czarno-biała fotografia od momentu dodania zebrała wiele polubień oraz komentarzy, wśród których nie zabrakło ciepłych słów i komplementów w kierunku Gessler. Pojawiły się również porównania.

 
Piękna jak zawsze. Ikona stylu i mody.
Była pani piękna i jest jeszcze bardziej.
Wygląda pani jak młoda Madonna.
Oczy mówią wszystko, nic się nie zmieniło, choć trochę lat przybyło.
Piękna kobieta do dziś urodą grzeszy.
Więcej o: