Klaudia El Dursi niczym "Anastasia z 50 twarzy Greya". Fani zachwyceni. "Ta grzywka"

Klaudia El Dursi podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie wyjątkowym nagraniem. Modelka zaprezentowała się w kilku odmiennych stylizacjach oraz fryzurach. Gdy pokazała się w prostej grzywce, fani dostrzegli w niej podobieństwo do bohaterki jednej z popularnych książek.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia El Dursi swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła od występu w show TVN - "Top Model", gdzie otrzymała wyróżnienie w postaci tzw. złotego biletu. Modelka, wykorzystała swoją szansę i tzw. pięć minut i zaczęła pojawiać się w wielu formatach telewizyjnych. Szczyt swojej popularności osiągnęła za sprawą roli prowadzącej w reality-show "Hotel Paradise". Modelka świetnie odnajduje się również w mediach społecznościowych, gdzie regularnie wstawia wiele postów, kulis życia prywatnego oraz efekty sesji zdjęciowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 844 tysiące osób.

Zobacz wideo Edyta Zając ma konflikt z Klaudią El Dursi? "My się nawet nie znamy"

Prowadząca "Hotel Paradise" zaskakuje metamorfozą. Pokazała się w prostej grzywce

Klaudia El Dursi pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami na Instagramie, gdzie na bieżąco udostępnia kulisy nagrywania kolejnej edycji popularnego reality-show "Hotel Paradise". Tym razem podzieliła się kilkusekundowym nagraniem, na którym błyszczy w rozmaitych stylizacjach. Jedna z nich szczególnie przykuła uwagę internautów za sprawą zmiany fryzury. Modelka zaskoczyła wysokim upięciem włosów oraz prostą grzywką. Cały look utrzymany jest w srebrnych odcieniach z akcentem na błysk.

Klaudia El Dursi zachwyciła swoich fanów na Instagramie. Posypały się komplementy

Mała zmiana w wizerunku może spowodować, że wśród opinii publicznej pojawi się wiele zaskakujących komentarzy. Klaudia El Dursi, która przyzwyczaiła widzów przed ekranami oraz internautów klasyczną fryzurą z przedziałkiem na środku z pewnością nie spodziewała się takiej reakcji, gdy pokaże się po metamorfozie w prostej grzywce. Pod postem nie brakuje ciepłych słów w stronę modelki oraz porównań.

 
W grzywce całkiem inna osoba
Wyglądasz jak Anastasia z 50 twarzy Greya z grzywką! Pięknie.
Ta grzywka
W tym looku z grzywką. Jak Naomi Campbell
Nie poznałam w tej grzywce … aż musiałam spojrzeć kogo to konto.
Więcej o: