Była wkurzona, gdy przyszła na świat. Tak dziś wygląda dziewczynka ze słynnego zdjęcia

W 2020 roku to zdjęcie obiegło internet i stało się prawdziwym viralem. Dziewczynka, która przyszła na świat w szpitalu w Rio de Janeiro została okrzyknięta "wkurzonym noworodkiem". Niedawno skończyła trzy lata. Jesteście ciekawi, jak wygląda?

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Isabela Pereira de Jesus, bo tak na imię ma dziewczynka, urodziła się 13 lutego 2020 roku w jednym ze szpitali w Rio de Janeiro. Z informacji, które opublikował w tamtym okresie portal "Daily Mail" dowiadujemy się, że poród dziecka zakończył się przez cesarskie cięcie. Chwilę później wydarzyło się coś, czego nikt na sali porodowej raczej się nie spodziewał. 

Zobacz wideo Odbieranie noworodka i świeżo upieczonej mamy ze szpitala. Jakie zadania ma tata? Jak ubrać dziecko na podróż?

"Wkurzony noworodek" podbił internet. Dziewczynka miała minę, jakby była zła, że przyszła na świat 

Tuż po tym jak lekarka wyciągnęła dziecko, dziewczynka zrobiła groźną, złą, a wręcz wkurzoną minę. Podczas porodu ciężarnej towarzyszył fotograf, który chciał uchwycić jak najpiękniejszy i najlepszy moment z sali porodowej. To mu się zdecydowanie udało. Zdjęcie Rodrigo Kunstmanna, które zostało wykonane dokładnie w momencie wkurzonego grymasu, zyskało ogromną popularność w sieci. Do tej pory zostało polubione prawie 13 tys. razy. Media na całym świecie się o nim rozpisywały. Z kolei internauci byli zgodni, że dziewczynka "Z pewnością wolałaby powrócić do łona, gdzie czuła się bezpiecznie". Moment grymasu nie trwał jednak w nieskończoność, bo już chwilę później Isabela zaczęła płakać, na co czekali lekarze

Tak dziś wygląda dziewczynka, która została okrzyknięta "wkurzonym noworodkiem"

Dwa miesiące temu Isabela Pereira de Jesus skończyła trzy lata. Dziewczynka chętnie pozowała do zdjęć podczas swojej imprezy urodzinowej przygotowanej w stylu bajki Disneya "Vaiana: Skarb oceanu".

 

Tym razem nie była ani zła, ani wkurzona, ale uśmiechnięta od ucha do ucha. Zdjęcie zostało opublikowane na profilu, gdzie dziewczynkę obserwuje ponad 9 tys. fanów. Jak dowiadujemy się z jej profilu, Isabela jest również modelką. Internauci są zachwyceni: - "Rośnie jak na drożdżach", "Jest śliczna" - komentują pod zdjęciami. 

Więcej o: