Tak wyglądała kiedyś Blanka Lipińska. Autorka "365 dni" zmieniła nie tylko kolor włosów

Blanka Lipińska nie ukrywa, że poddała się wielu operacjom plastycznym i zabiegom upiększającym. Na profilu gwiazdy można znaleźć stare zdjęcia, na których wygląda zupełnie inaczej niż dziś. Autorka "365 dni" przeszła kompletną metamorfozę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Blanka Lipińska jest znana ze swojej bezpośredniości. Nigdy nie bała się mówić wprost na temat swojej urody. Wygląd gwiazdy przez lata ulegał wielu zmianom za sprawą zabiegów medycyny estetycznej. Jak wyglądała kiedyś? 

Zobacz wideo Czy Blanka Lipińska mówi w social mediach o wszystkim?

Blanka Lipińska zmieniła się nie do poznania. Jak wyglądała 10 lat temu?

Na instagramowym profilu Blanki Lipińskiej można znaleźć kilka starych zdjęć. Niektóre są sprzed 10 lat. Widać na nich Lipińską w krótkich, ciemnych włosach, białej skórzanej kurtce i krótkich jeansowych spodenkach. Jednak metamorfozę przeszedł nie tylko jej styl. 

 

Przez lata poddała się wielu operacjom plastycznym. Blanka Lipińska "nie żałuje" żadnego z zabiegów

W jaki sposób Blanka Lipińska zmieniała swój wygląd? Gwiazda niegdyś opowiedziała na swoim instagramowym profilu o zabiegach, jakim się poddała:

(...) zrobiłam u niego biust i wyciął mi torebki tłuszczowe z policzków, dzięki czemu mam teraz zapaliny, a kiedyś nie miałam, to poprawiam kondycję napięcia skóry (...). Robiliśmy fale radiowe, żeby mi podnieść owal twarzy, kontur, żebym była młodsza o 10 lat. 

Autorka książki "365 dni" jest jedną z nielicznych osób z polskiego show-biznesu, które otwarcie przyznają się do ingerowania w urodę. Poza tym, jak cytuje portal Plotek rozmowę gwiazdy z Vivą, Lipińska powiększyła sobie usta i zrobiła botoks

Zawsze miałam duży kompleks tego, że jestem gruba. Miałam okrągłą buzię. Nie uważam, że należy akceptować swoje niedoskonałości, tylko doprowadzić się do stanu doskonałego na tyle, żeby można było go zaakceptować. 
Więcej o: