Prześwitujący kombinezon Kasi Moś wprawił fanów w osłupienie. "Wstydliwa to ty nie jesteś"

Kasia Moś zachwyciła fanów niebanalną, lecz odważną stylizacją. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała w jasnym, błyszczącym kombinezonie. Uwagę przykuwa przede wszystkim fakt, że jest on mocno prześwitujący.

Kasię Moś możemy podziwiać nie tylko na scenie, ale także w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 60 tys. osób. Chętnie dzieli się momentami ze swojego życia oraz kariery. W środę opublikowała na nim zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Odważny kombinezon Sandry Kubickiej

Kasia Moś opublikowała odważne zdjęcie. Postawiła na zabudowany kombinezon

36-letnia Kasia Moś udostępniła na Instagramie zdjęcie w odważnej stylizacji, która zachwyciła fanów. Wokalista postawiła na jednokolorowy, błyszczący kombinezon z wysokim kołnierzykiem oraz długimi nogawkami i rękawami. Mimo że jest mocno zabudowany, odsłania dość sporo jej wysportowanej sylwetki. Wszystko za sprawą prześwitującego materiału, z którego został wykonany. Do kostiumu dobrała jasne kozaki w szpic.

 

Fani zachwyceni zdjęciem. "Śliczna"

Pod zdjęciem opublikowanym przez wokalistkę pojawiło się wiele komplementów.

Nie dość, że utalentowana, to jeszcze do tego nieziemsko piękna
No wstydliwa to ty nie jesteś. Ale i też nie ma się czego wstydzić
To powinno być nielegalne i surowo karane
Kobieta rakieta

Kasia Moś to nie tylko piosenkarka, ale także aktywistka. Działa na rzecz zwierząt oraz środowiska

Katarzyna Moś to popularna polska piosenkarka muzyki pop oraz aktywistka społeczna. Swoją karierę rozpoczęła w 2002 roku, jednak największą sławę i rozpoznawalność przyniosła jej wygrana w polskich eliminacjach do Eurowizji w 2017 roku. W samej Eurowizji zajęła 22. miejsce. Brała udział w takich programach jak "Twoja twarz brzmi znajomo", czy "Must be the Music". Oprócz śpiewania angażuje się także w liczne akcje prozwierzęce oraz promuje ochronę środowiska. Prywatnie, w 2023 roku poinformowała o rozstaniu z Maciejem Malinowskim, z którym była w związku przez niemal 8 lat. Urodziła się 3 marca 1987 roku w Rudzie Śląskiej. 

Więcej o: