Zaprosiła bezdomną kobietę na darmowy makijaż. Metamorfoza przeszła najśmielsze oczekiwania

Choć często słyszymy, że wygląd to nie wszystko, to właśnie wizualne pierwsze wrażenie przeszkadza wielu osobom nawiązywać relacje. W trudnej sytuacji znalazła się kobieta, która ze względu na aparycję miała trudności ze znalezieniem pracy. Metamorfozy charytatywnie podjął się jeden z salonów piękności.

Ta historia pokazuje, że nie kwestia urody, a zadbania o siebie, ma znaczący wpływ na poprawę komfortu życia. Specjaliści od wizerunku, makijażyści i dentyści pomogli bezdomnej kobiecie na nowo odzyskać dawny blask, by z pewnością siebie mogła wkroczyć w nowy etap swojego życia.

Zobacz też: Sukienki dla 50-tek na co dzień i do pracy. TOP 3 modele na każdą sylwetkę

Zobacz wideo Niesamowita metamorfoza! Kamila Saganowska schudła prawie 20 kg!

Kanał The Power Of Makeup powstał w maju 2017 roku i od tamtej pory przyciągnął prawie 600 tys. subskrybentów. Fani wizażu mają okazję zaczerpnąć nie tylko inspiracji i nauczyć się czegoś nowego, ale też przyjrzeć się spektakularnym przemianom innych osób. Opublikowane filmy zdobyły łącznie ponad 35 mln wyświetleń.

Dzielę się własnymi trikami makijażowymi, metamorfozami i i fryzurami, które wykonuję na sobie i moich klientkach. Chcę, aby ten kanał był pozytywny i inspirujący, nieść Wam nadzieję i przywracać wiarę w siebie. Chcę pokazać różnorodność tej dziedziny, a także emocjonalną stronę metamorfoz, czasami prowadzących do przemiany całego życia

- opowiada o swoim projekcie autorka kanału. W jednym z przypadków ostatnie zdanie wybrzmiało szczególnie mocno, bo zmiana wyglądu faktycznie znacznie wpłynęła na dalsze losy bohaterki.

Jednym z najpopularniejszych filmów The Power Of Makeup jest poruszająca metamorfoza wyjątkowej kobiety. Była bezdomna, gdy lokalny salon piękności Beauty Home zaproponował, że pomoże odmienić jej wygląd, który odzwierciedlał jej smutną przeszłość i lata mieszkania na ulicy. Kobieta wyznała, że jej największym marzeniem jest znalezienie pracy. Zadanie skutecznie utrudniało jednak to, jak prezentowała się przed potencjalnymi pracodawcami i nie była to kwestia posiadanej wiedzy czy umiejętności. Na przeszkodzie stały m.in. zaniedbane włosy czy braki w uzębieniu. Zaoferowano jej pełen zakres usług. O zęby zadbał dentysta Eshan Aliyev.

 

Zewnętrzna metamorfoza to jednak nie wszystko. Wizażystka, która podjęła się głównego zadania, publikując efekty swojej pracy w mediach społecznościowych wykorzystała swoje zasięgi, by poprosić ludzi o pomoc w znalezieniu pracy dla bezdomnej klientki. W ten sposób dostała nową szansę, by zacząć od nowa. - To dowodzi, że wszystkie zmiany w życiu zaczynają się od ciebie - napisała autorka filmu.

Efekt metamorfozyEfekt metamorfozy YouTube, The Power Of Makeup

Nie chodziło o make-up, a okazaną troskę. Wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem.
Zasmuca mnie, że pokrzywdzeni przez los ludzie, którzy przez lata życia na ulicy stracili zęby, tak często ukrywają swój uśmiech. Dziękuję, że jej pomogliście. To godne podziwu.
Widać to po jej oczach. Przeszła prawdziwą przemianę.

- komentują internauci.

Więcej o: