O jej metamorfozie mówiła cała Polska. Anna Guzik z diety wykluczyła tylko jeden składnik

Anna Guzik zyskała sympatię widzów udziałem w takich produkcjach jak "Na Wspólnej" czy "Hela w opałach". Kilka lat temu głośno było o metamorfozie aktorki. Jaki był jej sekret na utratę kilogramów? Okazuje się, że pomocne było usunięcie jednego składnika z diety.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

To udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2007 roku miał być impulsem do zmian dla Anny Guzik. - Ta przemiana nastąpiła w trakcie mojego udziału w "Tańcu z gwiazdami". Oczywiście, są to lata wprowadzania różnych nawyków żywieniowych, ale nie tylko. Musiałam zmienić także swoje codzienne zachowania. - zdradziła w rozmowie z Plejadą. O jakich nawykach i zachowaniach mowa? 

Anna Guzik wykluczyła z diety jeden składnik. O jakim mowa? 

Aktorka nie stosuje głodówek ani specjalnych diet, ale dba o to, co znajduje się na jej talerzu. Jak się okazuje, jednym z produktów, których z pewnością na nim nie zobaczymy jest... makaron. Guzik zastąpiła go bowiem kaszami. Serialowa Żaneta jest też fanką pewnego programu. - W odpowiednim żywieniu pomaga mi program "Grzeszki na widelcu", bo wciąż dowiaduję się nowych rzeczy albo znajduje nowe informacje. - powiedziała Plejadzie. 

Aktywność fizyczna przede wszystkim. Ruch jest ważnym punktem odchudzania

Zbilansowana dieta w przypadku Guzik, stała się po prostu stylem życia. - Zmieniłam nawyki, pokochałam na nowo sport, zaczęłam być bardziej świadoma siebie i tego jak chcę wyglądać i być postrzegana. Staram się zdrowo odżywiać i unikać żywieniowych grzeszków, ale mam swoją pietę achillesową - czekoladę, której czasami nie potrafię sobie odmówić - stwierdziła.Zdaniem aktorki ważne jest również, aby nie jeść posiłków w pośpiechu i się wysypiać. Ponadto kluczowa jest aktywność fizyczna. Regularnie ćwiczy na świeżym powietrzu. Nie wszyscy jej fani wiedzą, że w czasach studenckich trenowała piłkę ręczną, a ponadto jest brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej. 

 
Więcej o: