Hit! Ma 56 lat, trójkę dzieci i sześciopak na brzuchu. Wygląda lepiej niż niejedna 20-latka

Ludzie patrzą na nią z niedowierzaniem, gdy mówi ile posiada dzieci. Nie wierzą, że można tak świetnie wyglądać. Maria miała bardzo trudne dzieciństwo, ale nigdy się nie poddała w dążeniu do spełniania własnych marzeń. Teraz inspiruje wiele kobiet do tego samego.
Zobacz wideo Jeśli po porodzie chcesz zacząć ćwiczyć, powinnaś pójść do dwóch specjalistów. O jednym wciąż mało się mówi

Maria Woolgar- Blacutt nie miała łatwego dzieciństwa. Zaczęła ćwiczyć w latach 90. To było w Boliwii. Prosta siłownia zorganizowana w ciemnej piwnicy. To tam Maria stawiała czoła wyzwaniom i przeciwnościom. Mierzyła się sama ze sobą. Pokonywała trudności i uczyła radzić sobie z niepowodzeniami. Ale nigdy się nie poddawała. Przychodziła regularnie i uparcie dążyła do celu.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zaczęła podnosić ciężary już jako małe dziecko

Odkąd pamięta fascynowała się sportem, fitnessem i ciężarami. Jako dziecko ciężko ćwiczyła, aby mieć wystarczająco siły do opieki nad swoją niepełnosprawną matką. Hobby zamieniło się w tak wielką pasję, że Maria została trenerką fitness. Wytrenowane ciało od zawsze było jej celem. Kobieta od dawna ćwiczy 5 razy w tygodniu. Opracowała sobie własną dietę, której stara się przestrzegać. Aktywnie też działa w mediach społecznościowych i stara się każdego dnia inspirować  inne kobiety, a przede wszystkim matki do zdrowego stylu życia i odwagi do walki o swoje marzenia.

To dzieci są dla niej największą inspiracją

Maria zyskuje coraz większe grono zwolenniczek. Często jej śladami próbują podążać inne mamy. Ona sama jest mamą trójki dzieci. Są dla niej inspiracją i motywacją każdego dnia. Kobieta pokazuje, że dzieci nie muszą być wymówką do wymarzonego życia, wręcz przeciwnie. Pomimo posiadania trójki znajduje czas na ćwiczenia, dietę i dążenie do wyznaczonych celów. Ludzie nie dowierzają, gdy dowiadują się, że jest mamą takiej gromadki. A ona tym bardziej chce motywować inne kobiety, które nie mają wystarczająco odwagi i siły, by zawalczyć o siebie. Czasem wystarczy zrobić maleńki krok. Potem kolejny i kolejny. Z każdym krokiem każda z nich będzie bliżej upragnionego celu. "Idealny moment" nigdy nie nadchodzi, każdy jest ten właściwy, jeśli tylko podejmiemy decyzję o zmianie swojego stylu życia. Trzeba się odważyć, a potem nie rezygnować z obranej drogi, nawet jeśli spotkają nas przeciwności na drodze.

OFERTY AVANTI24.PL: Te biustonosze rewelacyjnie podnoszą i modelują biust! Model Vivisence daję efekt SUPER push-up!

Źródło: parenting.pl

Więcej o: