Horoskop dzienny - 9 kwietnia. Rak wreszcie poczuje szczęście. Lew zaskoczy wszystkich. A co czeka Twój znak zodiaku?

Horoskop dzienny 9 kwietnia. Wielkanoc to czas radości. Czy szczęście będzie Ci dziś sprzyjać? Sprawdź koniecznie, jaka przyszłość czeka na Ciebie już w niedzielę.

Horoskop dzienny – Baran

Baran będzie przemęczony. Ostatnie przygotowania mocno wpłynęły na Twoje samopoczucie i teraz nie potrafisz się już cieszyć samymi świętami. Zaraz po śniadaniu wielkanocnym zamarzysz o chwili samotności.

Horoskop dzienny – Byk

Byk pozostanie zapracowany. Dla Ciebie święta nie istnieją – w kółko nadrabiasz braki w wykonywanych wcześniej obowiązkach. Rodzina spróbuje Cię od nich odciągnąć, jednak niestety bez skutku.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Bliźnięta wyrażą swoją frustrację. Niedziela Wielkanocna zostanie zaplanowana zupełnie bez Twojego udziału. Nikt nawet nie zapyta, czy wszystkie ustalenia Ci pasują. Jedyne, co Ci się spodoba, to fakt przebywania wśród rodziny, której nie widujesz na co dzień.

Horoskop dzienny – Rak

Rak wreszcie poczuje szczęście. Spędzanie czasu w rodzinnym gronie sprawi Ci dużo radości. Choć inni krewni mogą się między sobą kłócić, Ty raczej będziesz łagodzić spory niż się w nie wdawać. Wiele osób doceni Twój udział w zażegnywaniu kłótni.

Horoskop dzienny – Lew

Lew zaskoczy wszystkich. Postanowisz nakłonić swoje otoczenie do przeżywania świąt w nieco inny sposób niż dotychczas. I choć sporo osób będzie do tego pomysłu sceptycznie nastawionych, z czasem go zaakceptują.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Panna

Panna zostanie doceniona. Prawdopodobnie będzie chodziło o wkład w przygotowania do świąt. Rodzina i znajomi zauważą, jak wiele zrobiłaś/zrobiłeś, by dzisiejszy dzień stał się wyjątkowy i zapamiętywany dla każdego.

Horoskop dzienny – Waga

Waga sprowokuje dziś niejedną kłótnię. Święta zmuszą Cię do przebywania w jednym pomieszczeniu z krewnymi, z którymi nigdy nie potrafiłaś/potrafiłeś znaleźć wspólnego języka. Nic dziwnego, że w którymś momencie wybuchniesz.

Horoskop dzienny – Skorpion

Skorpion poważy się na nieodpowiedni komentarz przy świątecznym stole. Tym jednym zdaniem rozpętasz prawdziwą burzę. Uważaj, bo później będziesz zmuszona/zmuszony wycofać się w cień i przeczekać najgorsze.

Horoskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjneHoroskop dzienny. Zdjęcie ilustracyjne pixabay

Horoskop dzienny – Strzelec

Strzelec może narzekać na kiepski humor. Nie pomogą żadne starania bliskich i przyjaciół ani sympatyczne rozmowy przy stole. Będziesz raczej stronić od towarzystwa, a problemy innych nie okażą się dla Ciebie szczególnie zajmujące.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Koziorożec znajdzie się w swoim żywiole. Święta to przecież coś, na co czekasz przez wiele miesięcy. Rodzinna atmosfera, wiele osób przy stole – to coś, co kochasz. Chętnie dasz się wciągnąć w szereg ciekawych rozmów i dowiesz się, co słychać u dalszych krewnych.

Horoskop dzienny – Wodnik

Wodnik zbierze brakującą energię. Ostatnio byłaś/byłeś przemęczona/przemęczony, ale święta pozwolą Ci odetchnąć. W końcu wstaniesz wypoczęta/wypoczęty i gotowa/gotowy na nowe wyzwania. Tak trzymać!

Horoskop dzienny – Ryby

Ryby będą bujać w obłokach. Zupełnie się wyłączysz i nie będziesz słuchać tego, co mają do powiedzenia Twoi bliscy. W Twoich myślach zagości odległa przyszłość, którą już zaczniesz planować. Czy słusznie? Niebawem się przekonasz.

Zobacz też: Trzy znaki zodiaku będą miały wyjątkowego farta w kwietniu. Nie opuści ich dobry humor i szczęście

Więcej o: