Halejcio "w tym roku na spokojnie". Dom udekorowała baranami z porcelany i ogromnymi jajkami

Klaudia Halejcio intensywnie przygotowuje się do nadchodzących świąt wielkanocnych. Wnętrze jej domu nabrało pastelowych kolorów, wszędzie znajdują się kwiaty, słodkości i urocze figurki. Gwiazda podzieliła się efektem ze swoimi fanami na Instagramie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Do świąt wielkanocnych coraz bliżej. Z tej okazji dom Klaudii Halejcio przeszedł prawdziwą metamorfozę. Gwiazda postanowiła udekorować salon figurkami zająców i jajami z niespodzianką w środku. Wszędzie zagościły też świeże kwiaty. Aktorka zaprosiła ekipę "Dzień Dobry TVN", żeby zaprezentować efekt przygotowań. Pokazała też część dekoracji na swoim Instagramie.

Zobacz wideo Tak Halejcio ozdobiła dom na Wielkanoc

Halejcio udekorowała dom na Wielkanoc. Królują pastele

Klaudia Halejcio może się pochwalić przestronnym domem z ogrodem. Gwiazda z powodzeniem wykorzystuje dostępną przestrzeń i przy każdej szczególnej okazji pięknie ozdabia willę. Tak też było tym razem. Lada dzień Wielkanoc, więc aktorka umieściła w swoim domu figurki zajączków i owiec, wielkie plastikowe jajka oraz porcelanowego barana. Stoły ozdobiła pokaźnymi bukietami kwiatów i słodkościami, m.in. czekoladowymi pisankami, które trzeba rozbić, żeby ze środka wyleciały łakocie. Nie zabrakło też babki wielkanocnej.

Klaudia Halejcio udekorowała dom na WielkanocKlaudia Halejcio udekorowała dom na Wielkanoc www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Ogromne jajka, figurka owcy i zajączki. Co było inspiracją?

Aktorka ujawniła, jak spędza tegoroczne święta. -  W tym roku na spokojnie, dlatego że właściwie spędzamy święta sami. Rodzice tylko przyjeżdżają na śniadanko i później każdy ma chill, ale zazwyczaj jest tłum ludzi - mówi Halejcio. Powiedziała też, że do pastelowych dekoracji przekonała ją córka Nel, która zażyczyła sobie różową owieczkę na schodach. - Poszła stylistyka bardziej pod tę owcę i stwierdziłam, że będzie tak kolorowo, dziewczęco, świątecznie, różowo, a w przyszłym roku wymyślimy coś innego - dodaje Klaudia.

Klaudia Halejcio udekorowała dom na WielkanocKlaudia Halejcio udekorowała dom na Wielkanoc www.instagram.com/klaudiahalejcio/

Więcej o: