30-latka szuka mężczyzny ze zdjęcia. "Ktokolwiek zna tego faceta"

Social media mają ogromną moc i już nie raz były pomocne w odnalezieniu np. czyjejś miłości ze szkolnych lat. Tym razem jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła poprosić o pomoc w odnalezieniu pewnego mężczyzny, którego poznała na wakacjach. Miała ku temu ważny powód.

30-letnia Sarah-Jayne Snow w zeszłoroczne wakacje spędziła noc z nowo poznanym mężczyzną. Kobieta nie zapytała o jego imię, wiedziała jedynie, że ma 19 lat. Po spędzonej wspólnie nocy nie wymienili się nawet telefonami. Teraz rozpaczliwie szuka 19-latka wszędzie, gdzie się tylko da. Ma dla niego ważną wiadomość. 

Zobacz wideo Sławomir i Kajra zdradzają, czy tęsknią za czasami zanim zostali rodzicami. "Dziecko w niczym nie przeszkadza"

Kobieta prosi o pomoc w znalezieniu mężczyzny ze zdjęcia 

Kobieta prowadzi konto na TikToku i kryje się pod nazwą @sarah.jayne.snow. Na jednym z ostatnich filmików, opublikowała wizerunek pewnego mężczyzny, którego od jakiegoś czasu szuka. Poznała go na wakacjach w Teneryfie w 2022 roku. 

Ktokolwiek zna tego faceta z Glasgow, którego spotkałam na Teneryfie 5/6 sierpnia. Pracuje w centrum handlowym Braehead (lub pracował, już nie jestem pewna). 

- pisze na TikToku. 

Mężczyzna i kobieta uznali, że skoro to znajomość na jedną noc, to nie ma sensu wymieniać się żadnymi informacjami takimi jak imię, nazwisko czy numer telefonu. Potem już nigdy więcej się nie spotkali. Kilka tygodni później Sarah nie mogła wyjść ze zdumienia, co się stało. 

Zaszła w ciążę z nieznajomym. Teraz go szuka 

Kilka tygodniu po wspólnej nocy z nieznajomym okazało się, że 30-letnia Sarah jest w ciąży. Na samym początku czuła niepewność i strach. Obecnie kobieta przygotowuje się do porodu, bo jest już w ostatnim miesiącu ciąży. Chce znaleźć biologicznego ojca dziecka nie dla pieniędzy, czy związku z nim, ale chce, by wiedział, że jest po prostu ojcem. 

Mogę sama opiekować się moim synem, ale nie chcę, żeby czuł się tak, jakby przegapił informację o tym, kim jest jego ojciec.

- mówi. 

"Wszystko, czego pragnę, to żeby tata mojego synka i jego rodzina wiedzieli, że jeśli chcą być zaangażowani w wychowanie dziecka, to mogą być" - dodała. Wideo, jak możecie się domyślić, stało się prawdziwym viralem i do tej pory obejrzano je ponad 2 mln razy. Pod nagraniem pojawiły się również setki komentarzy. Internauci trzymają kciuki za odnalezienie mężczyzny ze zdjęcia. 

Więcej o: