Mistrzyni świata fitness zachwyca smukłą sylwetką w body. Fani mówią wprost. "Dosłownie petarda"

Natalia Gacka, utytułowana zawodniczka fitness pochwaliła się swoim obserwatorom na Instagramie kilkusekundowym klipem, gdzie ukazała kulisy sesji zdjęciowej, w której wzięła udział. Komentujący nie kryją ekscytacji. "Mistrzostwo świata" - piszą.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Gacka to jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek fitness. Jest również autorką książek z ćwiczeniami i dietetycznymi przepisami. Zdobyła m.in. trzy złote medale Mistrzostw Polski w Fitness Gimnastycznym Juniorek Federacji IFF oraz złoty medal i absolutne Mistrzostwo Świata Juniorek Fitness Sylwetkowego. Obecnie spełnia się jako dietetyk oraz trenerka, a także prowadzi warsztaty motywacyjno-treningowe. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa o sesjach w bieliźnie. "To jest wręcz zaszczyt"

Mistrzyni świata pochwaliła się kulisami wyjątkowej sesji zdjęciowej

Natalia Gacka zaskoczyła grono swoich odbiorców na Instagramie, publikując film z sesji zdjęciowej. Okazuje się, że dietetyczka i trenerka zapozowała przed obiektywem Natalii Kuligowskiej. Mistrzyni świata w body fitness w 2017 roku została mamą i od tego momentu nieco inaczej podchodzi do kwestii dbania o swoją sylwetkę. Wciąż jednak może pochwalić się niezwykle smukłą i umięśnioną figurą. W kilkusekundowym klipie zaprezentowała się w wielu kobiecych stylizacjach, a na niektórych migawkach z filmu Gacka pozuje jedynie w body.

"Dosłownie petarda". Natalia Gacek zachwyca internautów

Jeszcze nie wiemy, kiedy będziemy mogli zobaczyć fotografie z mistrzynią świata w roli głównej. Wiele osób dało jednak wyraz swojej niecierpliwości przed zobaczeniem efektów sesji zdjęciowej Gacka w komentarzach. Pojawiło się wiele komplementów i słów zachwytu.

 
Czy jest piękniejsza od niej?! No nie sądzę, nie ma na to szans!
Natka, znam Cię prawie 30 lat, nadal mnie zadziwiasz.
Mistrzostwo świata. Dosłownie petarda
Pani Natalio, nie mogę się napatrzeć! Zawsze wyglądała Pani jak petarda, ale teraz ma Pani taką mega smukłą sylwetkę! Chodząca motywacja
Więcej o: