53-latka przeszła kilkanaście operacji plastycznych. Ludzie: "Zniszczyłaś swoje ciało"

20 lat temu Allegra Cole pracowała jako nauczycielka gry na pianinie. Dziś jednak zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Wszystko przez liczne operacje plastyczne, od których się uzależniła. - Zawsze będę ewoluować, zmieniać się. O to właśnie chodzi w życiu - mówi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej są coraz popularniejsze. Nie ma bowiem nic złego w poprawianiu swojej urody. Problem jednak zaczyna się wtedy, gdy staje się to uzależnieniem. Takie osoby nie potrafią powiedzieć sobie stop i w pewnym momencie, każda kolejna próba poprawienia czegoś stanowi poważne zagrożenie na zdrowia. Są osoby, które w pewnym momencie dostrzegają problem i próbują nad nim pracować, a są też takie, które nie widzą problemu i nawet po kilkunastu operacjach, nie mają zamiaru przestać. Tak jest właśnie w przypadku 53-letniej Allegry.

Zobacz wideo Irena Wielocha ma 70 lat i jest wziętą modelką i influencerką. Pieniądze na smartfona zarobiła, jeżdżąc taksówką

Przeszła kilkanaście operacji plastycznych. Zdaniem ludzi zniszczyła swoje ciało

Allegra Cole jest mieszkającą w Kalifornii 53-letnią influencerką, którą na Instagramie obserwuje ponad 1,7 mln osób. Kiedyś kobieta była nauczycielką gry na pianinie, jednak w pewnym momencie postanowiła spróbować swoich sił jako fotomodelka. Od tamtego czasu przeszła kilkanaście operacji plastycznych, które zupełnie zmieniły jej wygląd. - Zawsze będę ewoluować, dorastać, zmieniać się. O to właśnie chodzi w życiu i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej - przyznała pod jednym ze swoich zdjęć.

 

Zdanie ludzi na temat jej metamorfozy

Pod publikowanymi przez nią zdjęciami pojawia się wiele komentarzy na temat jej metamorfozy. Wiele internautek oraz internautów jest jednak zdania, że goniąc za "pięknem" nie dostrzegała swojej urody, a liczne operacje negatywnie wpłynęły na jej wygląd:

Zniszczyłaś swoje ciało próbując stać się piękną, a już byłaś cudowna
Kiedyś byłaś piękna!
Jak ktoś może mieć tak chore pragnienie zniszczenia swojego ciała? Była taka piękna i wyglądała tak naturalnie
Co za urocza kobieta po lewej stronie. Nie jestem pewien, co stało się z kobietą po prawej, która sobie to zrobiła. Smutne, szczerze...
Wyglądałaś lepiej przed operacjami, ale skoro czujesz się dobrze sama ze sobą, to nic nam do tego

- piszą.

Więcej o: