52-letnia Izabella Scorupco zachwyca figurą. "Cały czas wyglądasz jak dziewczyna Bonda"

Izabella Scorupco od lat nieprzerwanie zachwyca swoją urodą. Pod zdjęciami, które publikuje na swoim instagramowym profilu, nie brakuje komplementów oraz słów zachwytu. - Ideał urody, figury i kobiecości - piszą fani. Jaki jest jej sekret? Okazuje się, że to nie tylko dobre geny.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Izabella Scorupco to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która od lat rozwija swoją karierę za granicą. W 1995 roku oczarowała cały świat, grając dziewczynę Bonda u boku Pierce'a Brosnana w filmie "Golden Eye". Aktorka mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych, a w 2019 roku po raz trzeci wyszła za mąż, za szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena. Izabella Scorupco jest mamą dwójki dzieci z dwóch poprzednich małżeństw: 17-letniego syna Jacoba oraz 23-letniej córki Julii. Ku uciesze fanek i fanów, aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 145 tys. osób, z którymi od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Izabella Scorupco zachwyca urodą i figurą. "Najpiękniejsza aktorka na świecie"

Izabella Scorupco w tym roku świętować będzie swoje 53. urodziny, jednak zdaniem wielu fanek i fanów, czas się dla niej zatrzymał. Patrząc na zdjęcia, które publikuje w sieci nie da się ukryć, że aktorka wygląda fenomenalnie. - Oczywiście widzę, że się starzeję, że wyglądam inaczej niż 20 lat temu. Ale starość to część życia. Piękna! Doświadczenia malują się na naszej twarzy i kobiety powinny być z tego dumne, celebrować zmarszczki - powiedziała Izabella Scorupco podczas wywiadu dla "Gali".

 

Pod zdjęciami, które Izabella Scorupco publikuje na Instagramie, pojawia się wiele komentarzy i komplementów od internautek oraz internautów:

Cały czas wyglądasz jak dziewczyna Bonda
Wyglądasz zjawiskowo
Super figura
Najpiękniejsza aktorka na świecie
Naprawdę wyglądasz niesamowicie
Ideał urody, figury i kobiecości

- piszą.

Sekret świetnego wyglądu Izabelli Scorupco

Wygląd Izabelli Scorupco to nie tylko kwestia dobrych genów. Aktorka dba o odpowiednią pielęgnację swojej skóry, a także regularną aktywność fizyczną. Izabella Scorupco trenuje m.in. pilates oraz boks. - Znam wiele dobrych porad dotyczących urody z racji mojej długoletniej już obecności w branży mody. (...) Najważniejszy jest sen, a tego zawsze mi mało, bo sama jestem nocnym markiem. Gdzieś tam w środku marzy mi się bycie gwiazdą rocka, którą nie jestem. Zaczynam pracować o 23, moje komórki zaczynają wtedy funkcjonować, odpisuję na e-maile, pracuję kreatywnie i piszę. Rano muszę odwieźć dzieci do szkoły o godz. 6 rano, więc nie mam czasu na sen. Ale to właśnie sen i picie dużej ilości wody są najważniejsze dla kobiety" - powiedziała w rozmowie z "La Mode".

Więcej o: