Edyta Herbuś pozuje w basenie. Fani pod wrażeniem. "Jak 18-tka"

Edyta Herbuś regularnie dzieli się z fanami na Instagramie zdjęciami z pracy, podróży i momentami ze swojego życia. Tak też było podczas świąt wielkanocnych. Z okazji śmigusa-dyngusa prezenterka pokazała zgrabne nogi i złożyła internautom życzenia.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Edyta Herbuś jest tancerką oraz prezenterką telewizyjną. Obecnie możemy ją oglądać jako prowadzącą "You Can Dance. Nowa generacja". Gwiazda prowadzi też program "Tańcząca ze światem", w którym poszukuje i odtwarza etniczne tańce danego kraju i regionu. Celebrytkę obserwuje na Instagramie 262 tys. osób.

Zobacz wideo Roztańczona Edyta Herbuś w ognistej sukience

Edyta Herbuś w basenie. Tak świętowała lany poniedziałek

10 kwietnia obchodziliśmy Poniedziałek Wielkanocny, znany również jako śmigus-dyngus. Zgodnie z tradycją oblewamy się wodą, która ma symbolizować oczyszczenie. Chociaż zwyczaj jest najbardziej popularny wśród dzieci i młodzieży, dorośli również chętnie biorą udział w zabawie. Doskonale wie o tym Edyta Herbuś, która w najnowszym zdjęciu na Instagramie zapozowała w basenie. Gwiazda oznajmiła, że już od rana świętuje lany poniedziałek i zaczęła dzień od wodnych aktywności. Ma na sobie jednoczęściowy czarny kostium kąpielowy i okulary przeciwsłoneczne. Przy okazji zaprezentowała zgrabne nogi.

 

Herbuś pokazuje zgrabne nogi. Fani nie kryją zachwytu

W tym roku tancerka spędzała święta w Zagórzu Śląskim. W komentarzach pod postem posypało się mnóstwo komplementów. Fani składali świąteczne życzenia, jednak przede wszystkim chwalili nogi Herbuś. Zgodnie stwierdzili też, że gwiazda na wesoło podeszła do tematu i zaskoczyła wszystkich zabawnym zdjęciem. Warto dodać, że w lutym Edyta skończyła 42 lata, jednak wciąż zachwyca nienaganną figurą.

Wow! Ale nóżka.
Piękna jesteś.
Ale poza.
Wooooooow, jakie piękne zdjęcie!
Czapki z głów. Petarda, jak 18-tka. Super, klasa.
Sztos. Bosko wyglądasz Edytko.
Tym zdjęciem zrobiła mi pani dzień.
Więcej o: