Latem 2023 wybierz je zamiast klasycznych jeansów! To ulubiony model spodni gwiazd "Pytania na śniadanie"

Katarzyna Cichopek i Izabella Krzan znane są z doskonałego gustu i wyszukanych stylizacji. Ostatnio obydwie pokazały się w stylowych spodniach, które błyskawicznie okrzyknięte zostały hitem nadchodzącego lata 2023!

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Lubisz wyróżniać się spośród tłumów i poszukujesz ciekawych alternatyw dla klasycznych letnich ubrań? Przychodzimy z pomocą! W najnowszym sezonie warto postawić na coś świeżego i jednocześnie modnego. Tego lata odłóż klasykę na bok i przystąp do modowej rewolucji! 

Na jakie spodnie postawiły gwiazdy "Pytania na śniadanie"? To prawdziwy strzał w dziesiątkę na lato 

Już nie klasyczne jeansy, lecz spodnie, na które postawiły prowadzące programu „Pytanie na śniadanie", okazują się prawdziwym strzałem w dziesiątkę na nadchodzę ciepłe dni. Jeżeli chcesz wyglądać modne i stylowo i jednocześnie cenisz sobie komfort i wygodę, wiele ciekawych modowych inspiracji znajdujesz wśród stylizacji, w których niedawno pokazały się Katarzyna Cichopek i Izabella Krzan. Które spodnie prezenterek wytypowane zostały jako letni must-have?

 
 

Dlaczego latem warto zdecydować się na białe spodnie? Nie będziesz żałować!

Obecnie ulubionym modelem spodni prowadzących „Pytanie na śniadanie" są białe spodnie z szeroki nogawkami, zarówno lniane, jak i jeansowe. Dlaczego latem warto postawić właśnie na nie? 

 
  • Są stylowe, wygodne i lekkie 

Połączenie wygody z modą dotychczas wydawało ci się niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Białe spodnie, w których zapozowały Kasia Cichopek i Iza Krzan są wręcz idealnym rozwiązaniem na gorące dni. Doskonale sprawdzą się zarówno przy tworzeniu eleganckich, jak i bardziej casualowych stylizacji. 

  • Dodadzą stylu i świeżości letnim outfitom 

Białe spodnie są nie tylko eleganckie, ale także uniwersalne, przez co pasują do wielu stylizacji. Zestawione z kolorowym topem lub koszulą w paski, stworzą idealny letni look. Spodnie te oferują nie tylko styl, ale także wygodę i lekkość, są idealne na gorące dni.

 
Więcej o: