50-letnia Heidi Klum zrzuciła bikini i zapozowała topless. Anna Lewandowska lubi to

Wiele osób wciąż przeciera oczy ze zdumienia, gdy dowiaduje się, że Heidi Klum w tym roku skończy 50 lat. Niemiecka modelka w trakcie świąt Wielkanocnych na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie topless. Jej forma jest imponująca.

Heidi Klum przez lata była jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Gdy przeszła na modelingową emeryturę, wiele stacji marzyło o tym, by była jurorką w ich programach. Na przestrzeni lat były aniołek Victoria's Secret występował w "Project Runway" (19 sezonów), niemieckiej edycji "Top Model" (18 sezonów) czy amerykańskiej wersji "Mam Talent" (13 sezonów). Dzięki swojej rozpoznawalności Heidi Klum uważana jest za jedną z najbogatszych Niemek. Niedawno gwiazda w social mediach opublikowała dość odważne zdjęcie. 

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

50-letnia Heidi Klum opublikowała zdjęcie topless

Heidi Klum jest mamą czwórki dzieci. Patrząc na jej figurę, aż trudno w to uwierzyć. Modelka nie boi się odsłaniać swoich atutów i robi to dość regularnie w swoich social mediach. Tym razem zapozowała w majtkach od bikini i króliczych uszach. Tym samym odsłoniła swój umięśniony brzuch. Zdjęcie bardzo spodobało się internautom, w tym również... Annie Lewandowskiej, która je polubiła.

 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Heidi Klum w swoich social mediach pokazała zdjęcie z Lewandowskimi. - "Z niemożliwym @rl9" - podpisała fotkę. Anna Lewandowska z mężem Robertem wspólnie z niemiecką top modelką siedzieli przy jednym stole podczas pokazu mody Dolce&Gabbana. 

Heidi Klum wyszła za mąż za Toma Kaulitza

Gdy w 2018 roku do mediów trafiła informacja, że Heidi Klum spotyka się z członkiem niemieckiej grupy Tokio Hotel wiele osób była w szoku. Nie od dziś wiadomo, że modelka preferuje młodszych mężczyzn, ale tutaj różnica wieku wynosi aż 16 lat. Pomimo tego ich związek nie tylko się nie rozpadł, ale Heidi Klum i Tom Kaulitz od 2019 roku są małżeństwem. Ich bajkowy ślub odbył się na luksusowym jachcie Christina O, którego właścicielami w przeszłości byli Jackie Kennedy i Aristotelis Onasis. Choć wielu twierdziło, że ich związek to ustawka, to patrząc na to, że para jest już ze sobą 5 lat to trudno w to uwierzyć. 

Więcej o: