Te znaki zodiaku lubią zaskakiwać, lecz nie zawsze pozytywnie. Bywają konfliktowe i uparte

Według astrologów znaki zodiaku mają wpływ na nasz charakter i osobowość. Istnieją takie, o których mówi się, że mają trudny charakter i lubią zaskakiwać, lecz niekoniecznie pozytywnie. O jakich znakach mowa? Sprawdź, czy zaliczasz się do tego grona.

Według astrologii znaki zodiaku mają wpływ na naszą osobowość i sposób reagowania na różne sytuacje. Impulsywność, upór i chęć postawienia na swoim to cechy przypisywane trzem znakom, które często potrafią zaskoczyć nas zachowaniem. Sprawdź, czy twój znak zodiaku zalicza się do tego grona. Oczywiście poniższe opisy należy traktować z przymrużeniem oka. 

Zobacz wideo Synek Janachowskiej ma za sobą bunt trzylatka? "Ma silny charakter"

Baran. Wszystko musi być po jego myśli

Czasami osoby spod tego znaku zodiaku przypominają rozpieszczone dziecko. Często zwracają na siebie uwagę i nie lubią być pomijane. Rzadko chodzą na ustępstwa i lubią stawiać na swoim, dlatego uporczywie walczą, aby było tak, jak one chcą. Czasem ich zachowanie może być zaskakujące, gdyż realizują swoje cele, nie zważając na uczucia i emocje innych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Bliźnięta. Mała sprzeczka może przerodzić się w duży konflikt

Osoby spod znaku Bliźniąt wydają się miłe i sympatyczne, jednak uwielbiają mieć rację i czasem brakuje im taktu. Szybko się irytują i denerwują, gdy ktoś narzuca im swoje zdanie. Często nie lubią się dostosowywać ani chodzić na ustępstwa. Zdarza się, że angażują osoby z zewnątrz, aby osiągnąć swój cel. Często urządzają przy tym dramaty, więc lepiej unikać z nimi sprzeczek i kłótni, gdyż mogą się one przerodzić w wielką wojnę. 

Ryby. Stawiają na swoim i nie tolerują odmowy

Ryby są z natury wrażliwe i emocjonalne, dlatego często wpadają w panikę lub histerię. Mają nietuzinkową osobowość i czasem zaskakują otoczenie swoim zachowaniem. Ich charakter bywa złożony i pełen sprzeczności. Są przyjazne i towarzyskie, lubią pomagać innym, a jednocześnie za wszelką cenę mogą chcieć postawić na swoim, a jeśli ktokolwiek się z nimi nie zgadza, wchodzi z nimi w konflikt. Zdarza się, że nie przyjmują odmowy, choćby groziło to kłótnią czy sprzeczką.

Więcej o: