Doda odsłoniła nogi. Fanów zmartwił jeden szczegół. "Co ci się stało?"

Doda pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami ze Sri Lanki, na którą wybrała się wraz z ukochanym, Dariuszem Pachutem. Zmartwieni obserwatorzy zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół. Chodzi o palec u stopy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda zaliczana jest do grona niezwykle barwnych i zachwycających urodą oraz figurą artystek. Jej życie prywatne oraz zawodowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mediów, oraz prasy. Swoją obecnością wzbudza wiele emocji nie tylko na wydarzeniach, ale również w mediach społecznościowych. Wokalistka wraz ze swoim wybrankiem, Dariuszem Pachutem wybrała się na świąteczny wyjazd na Sri Lankę, skąd regularnie udostępnia relacje na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Doda w gorzkim wyznaniu: Jestem wykończona psychicznie

Doda pozuje w stroju kąpielowym na wakacjach z ukochanym. Artystka zachwyca sylwetką

Dorocie Rabczewskiej po poszukiwaniach miłości w programie telewizyjnym udało jej odnaleźć szczęście u boku Dariusza Pachuta. Tym razem zakochani wybrali się na urodzinowy wyjazd na Sri Lankę. Para szczegółowo relacjonuje swój pobyt za pośrednictwem Instagrama. Niedawno wokalistka pochwaliła się serią trzech zdjęć, na których zapozowała na katamaranie, ubrana w zielony strój kąpielowy. Na jej głowie widzimy chustę pasującą kolorystycznie do reszty stylizacji, a jej włosy są lekko pofalowane. Na każdym z kadrów Rabczewska przybiera rozmaite pozy.

 

Wokalistka wywołała poruszenie, publikując zdjęcia ze Sri Lanki. Fani patrzą na jej stopy

Doda wyjątkowo aktywnie działa w mediach społecznościowych i pozostaje w stałym kontakcie z 1,5 milionami fanów na Instagramie. Często ukazuje chwile nie tylko z życia zawodowego, ale również prywatnego. Ostatni post gwiazdy wywołał spore poruszenie wśród jej obserwujących, którzy zwrócili uwagę nie tylko na smukłą sylwetkę gwiazdy, ale również pewien szczegół.

Kobieta rakieta! Czas działa na korzyść.
Wyłowili syrenę.
Sylwetka marzenie
Matko jedyna

Fani dopytywali również artystkę, co się stało z jej stopą, wyrażając swoje zaniepokojenie.

Co ci się stało w paznokieć u stopy?
Ojej co ci się stało w nogę?

Jak się okazuje, z dużego palca u stopy wokalistce zszedł paznokieć. Jest to związane z wypadkiem, który miała na nartach kilka miesięcy temu.

Więcej o: