Niedoszła wokalistka Ich Troje wydała 50 tys. zł na operacje plastyczne. "Wstydziłam się rozbierać"

Paula Marciniak jest modelką, prezenterką telewizyjną, piosenkarką i aktorką. Zasłynęła w mediach udawanym ślubem z Michałem Wiśniewskim, który wystąpił w jej teledysku. Celebrytka niedawno przyznała, że zdecydowała się na kilka operacji plastycznych, aby poprawić urodę.

35-latka od wielu lat próbuje rozwinąć swoją karierę w mediach. Ukończyła studia dziennikarskie. Zdobyła tytuł Wicemiss Nastolatek Dolnego Śląska, a w 2005 roku wzięła udział w konkursie Miss Polski, gdzie zdobyła tytuł Miss Polski Foto. Prowadziła programy w małych stacjach telewizyjnych i trzykrotnie pojawiła się na okładce magazynu "CKM". Brała udział również w takich produkcjach jak "Daleko od noszy", "Pierwsza miłość" czy "Przyjaciółki". 

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Michał Wiśniewski zaproponował jej dołączenie do Ich Troje. Odmówiła, bo chciała rozwijać solową karierę

Paula Marciniak próbowała także sił w branży muzycznej. Ma na koncie 9 singli, a w 2011 roku wydała płytę zatytułowaną "Paula".

 

W teledysku do piosenki "Flashing Lights" wokalistka brała ślub z Michałem Wiśniewskim, który potem miał zaproponować jej dołączenie do zespołu Ich Troje, jednak Marciniak odmówiła. Chciała rozwijać solową karierę. - Od razu mu powiedziałam, że moja solowa płyta jest w końcowej fazie nagrań i że nie wyobrażam sobie siebie w zespole. Była to atrakcyjna propozycja, ale ja już miałam swoje miejsce i swój cel — powiedziała w jednym z wywiadów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Wyznała, że miała operacje plastyczne. Dodały jej pewności siebie

W niedawnym wywiadzie udzielonym "Super Expressowi" wokalistka przyznała, że zdecydowała się poprawić urodę, a na operacje wydała niemal 50 tys. złotych. Jak twierdzi, poprawienie mankamentów poprawiło jej pewność siebie. - Podniosłam i zmniejszyłam biust, bo był nierówny i opadający. Wstydziłam się jako kobieta rozbierać, chociaż na zdjęciach wyglądam jak symbol seksu, to jednak odbierało mi to pewność siebie. Myślałam o tym od dawna. Piersi dalej są naturalne bez implantów — powiedziała. Wykonała również liposukcję i brazylijski lifting pośladków, zmniejszyła linię czoła i przeszła przeszczep włosów

 
Więcej o: