Odkąd wyszła za mąż, co roku rodziła dzieci. Dziś ma ich już 12

Courtney Rogers marzyła o dużej rodzinie, ale nie wierzyła, że to marzenie uda się spełnić. Dziś wraz ze swoim mężem wychowuje 12 pociech i nie skarży się na zmęczenie. "Wszyscy bałaganimy i wszyscy sprzątamy" - zapewnia.

Więcej tematów związanych z życiem rodzinnym na stronie Gazeta.pl

Courtney Rogers z Nowego Meksyku ma 38 lat i 12 dzieci, wszystkie poniżej 12 roku życia. Jej mąż Chris jest pastorem i jest od żony młodszy o cztery lata. "Jestem szczęśliwa będąc w domu z dziećmi. Nie wyobrażam sobie innego życia" - powiedziała jakiś czas temu w wypowiedzi dla redakcji The Sun.   

 

Co roku kolejne dziecko

Gdy Courtney miała 26 lat, na świecie pojawił się jej pierwszy syn - Clint. Potem rodzili się kolejno: Clay, Cade, Callie, Cash, Colt, Case, Calena, Caydie, Coralee, Caris. Najmłodsza jest Cambria. Rogersowie mają trzy pary irlandzkich bliźniąt, czyli dzieci, których różnica wieku między nimi i starszym rodzeństwem to nie więcej niż rok. Courtney i Chris prowadzą na Instagramie konto littlehouseinthehighdesert, gdzie regularnie zamieszczają nagranie i zdjęcia, na których pokazują, jak wygląda życie rodzinne, gdy ma się tak dużą gromadkę dzieci. Państwo Rogers marzyli o dużej rodzinie, ale nie spodziewali się, że to marzenie uda im się zrealizować. Szczególnie że pierwszą ciążę żona pastora poroniła.

Zobacz wideo Jak wygląda suplementacja Chodakowskiej? "Dla mnie wszystko powinno znajdować się w posiłku"
Odkąd zostałam matką, stało się to moim życiem i cieszę się nim i kocham każdą minutę

- powiedziała Courtney w wypowiedzi dla portalu Dailymail.

Wydają majątek na jedzenie

Rogersowie wydają miesięcznie ponad 4 tys. dolarów. Żyją na farmie, gdzie hodują świnie, kury i owce. Kiedy pojawiają się problemy finansowe, zaczyna brakować pieniędzy, rezygnują ze stołowania się na mieście, odkładają rodzinne wyjazdy, rezygnują z niektórych wyjść i atrakcji. Nikt się z tego powodu nie smuci, wszyscy się wspierają i pomagają w utrzymaniu czystości w domu: "Wszyscy bałaganimy i wszyscy sprzątamy" - zapewniła Courtney na Instagramie. 

Więcej o: