Najseksowniejsze imię damskie, które działa na mężczyzn jak magnes. W Polsce bije rekordy popularności

Niektóre imiona częściej niż inne przywodzą na myśl atrakcyjne, zmysłowe lub uwodzicielskie kobiety. Jednym z nich jest jedno z najczęściej wybieranych od lat przez rodziców imion żeńskich. Poznaj jego niezwykłe znaczenie i symbolikę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Każde imię jest piękne na swój sposób. Ale niektóre imiona są po prostu stworzone, aby przywoływać pożądanie i zmysłowość. Niektóre z nich kojarzone są z postaciami z filmów i seriali, inne zaś zyskują na wyjątkowości dzięki swojemu brzmieniu.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Najbardziej atrakcyjne i seksowne imiona dla dziewczyn. W Polsce cieszy się niesłabnącą popularnością

Niektóre polskie imiona zarówno damskie jak i męskie, uważane są za bardzo seksowne. Powodem jest nie tylko wydźwięk, ale także znaczenie, które się w nim kryje. Do najseksowniejszych imion damskich, zalicza się w naszym kraju, ale także na świecie imię Oliwia, Wiktoria, Olimpia, Adrianna, a także Julia.

To imię powstałe jeszcze w starożytnym Rzymie, jako przydomek od nazwy rodowej Julii. Oznacza różę i piękny kwiat. Julia, czyli żeński odpowiednik imienia Juliusz jest niezwykle uwodzicielską kobietą, pełną majestatu i wdzięku. Jednocześnie potrafi być jednak skryta i nieśmiała. Nie pokazuje po sobie emocji, co może wzbudzać w mężczyznach zainteresowanie i chęć poznania. Swoim niepowtarzalnym wdziękiem jest w stanie oczarować praktycznie każdego adoratora. W 2022 roku, jak znajdziemy na stronie dane.gov.pl zostało nadane 4936 razy.

Najpopularniejsze imiona 2023. Przypuszczenia na podstawie rankingu z poprzedniego roku

Imiona, które będą cieszyły się popularnością w 2023 roku to kwestia, która budzi wiele emocji wśród przyszłych rodziców, którym spędza sen z powiek ten wybór. Wiele z tych opcji od lat pojawia się w czołówce zestawień najczęściej nadawanych imion w Polsce. Przypuszczenia, można snuć między innymi na podstawie, opublikowanego przez Wydział Promocji Polityki Cyfrowej KPRM, rankingu najpopularniejszych imion, które rodzice nadali dzieciom w 2022 roku.

  1. Zofia
  2. Zuzanna
  3. Hanna
  4. Maja 
  5. Laura 
  6. Julia
  7. Oliwia
  8. Alicja
  9. Lena
  10. Pola
Więcej o: