Znana tancerka usłyszała, że jej córka jest gruba. "Bardzo mi cię szkoda, bo inteligencją nie grzeszysz"

Z niezwykłą łatwością przychodzi niektórym zadawanie niewygodnych pytań, wbijanie szpileczek i krytykowanie wszystkiego co się da. Zwłaszcza, gdy taka osoba kryje się za nieprawdziwym profilem w sieci. Pojawia się jednak wielki problem i zdziwienie, kiedy okazuje się, że takie osoby nie są całkowicie anonimowe i łatwo je namierzyć.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo W sieci śledzi go blisko 3 mln fanów, ale z hejtem spotkał się już w szkole. Jak te czasy wspomina Kamil Szymczak?

Hanna Żudziewicz dała się poznać polskim widzom, jako jedna z tancerek popularnego telewizyjnego show "Taniec z Gwiazdami". Specjalizuje się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Jakiś czas temu wspólnie ze swoim partnerem Jackiem Jeschke zostali rodzicami małej Róży. Widzowie zachwycali się tym, jak szybko kobieta odzyskała figurę po ciąży. Po porodzie nie brakło na jej Instagramie zdjęć córeczki, która zyskała równie wielkie grono fanów co jej mama, jednak nie wszyscy zostawiają słodkie i urocze komentarze. 

W trakcie transmisji na żywo padło pytanie o wygląd dziewczynki. Tancerka ostro zareagowała

Użytkownicy Instagrama co jakiś czas umożliwiają swoim fanom zadawanie pytań, można to robić nawet w wersji anonimowej, co cieszy się coraz większą popularnością, ale i korzystają również z opcji zorganizowania transmisji na żywo. Hanna również jakiś czas temu zorganizowała w "spotkanie" ze swoimi odbiorcami. W trakcie trwania transmisji można zadawać pytania. Jedno z nich wywołało ogromne oburzenie tancerki. Anonimowy fan zadał pytanie "Dlaczego Róża jest taka gruba"? Kobieta nie pozostawiła go jednak bez odpowiedzi:

No brak słów… Bardziej pomartw się o swoje wychowanie, bo już jesteś widać osobą dorosłą, a chyba rodzice i szkoła nie nauczyli cię kultury, mądrości. Bardzo mi cię szkoda, bo inteligencją nie grzeszysz. No i co? Myślisz, że sprawisz przykrość Róży? Mi? Że nieznacząca dla mnie osoba napisze takie zdanie, jeszcze z fejkowego konta… I co, sprawia ci to radość w tym momencie czy co? Chciałeś kogoś obrazić, ale niestety twoje zdanie nikogo nie obchodzi.

- cytował Hannę portal Pudelek.pl

 
 

Bardzo łatwo jest zadać komuś niewygodne pytanie, gdy nie pokazujemy własnej twarzy

To nie pierwszy raz, kiedy takie czy podobne pytanie pada od osoby, która ukrywa się za fejkowym kontem. Bardzo łatwo jest zadać komuś intymne, trudne czy niewygodne pytanie, gdy nie pokazujemy swojej twarzy. Wtedy mamy w sobie mnóstwo odwagi. Tymczasem okazuje się, że bardzo łatwo jest zlokalizować adres IP komputera, z którego wysyłane są pytania lub wiadomości, a tym samym adres zamieszkania właściciela komputera. Już nie jeden raz gwiazdy, celebrytki czy inne sławne osoby udowadniały, że to da się zrobić bardzo szybko i takie osoby pociągnąć do konsekwencji. Może czasem warto ugryźć się w język i zadawać wyłącznie takie pytania, które z równą łatwością zadamy stojąc z drugą osobą twarzą w twarz. Warto się następnym razem zastanowić zamiast ze zdziwieniem otwierać drzwi osobie, którą krytykowaliśmy przed chwilą w sieci.

Źródło: mjakmama24.pl

Więcej o: