Jest hydrauliczką, ale mężczyźni ciągle chcą jej pomagać. Jej postawa podzieliła fanów

Ashley Cosseboom jest znana na TikToku pod nickiem @mrs.ducati. Kobieta pokazała ostatnio, co spotyka ją w popularnej sieci sklepów z narzędziami i materiałami. Mężczyźni zwykle podchodzą i oferują jej swoją pomoc. Żaden z nich nie wie, że influencerka "wie więcej od nich", ponieważ jest hydraulikiem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

@mrs.ducati jest znaną influencerką. Jej filmiki na TikToku zebrały już ponad 1.4 miliona polubień. Na jednym z nich pokazała swoim fanom, co spotyka ją w sklepach budowlanych. Kobieta, która z zawodu jest hydraulikiem, zwykle spotyka w nich mężczyzn, którzy za wszelką cenę, chcą jej pomóc.

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Mężczyźni chcą jej pomóc w sklepach z narzędziami. "Wiem więcej od ciebie"

@mrs.ducati w swoim filmiku pokazała, co chciałaby powiedzieć mężczyznom, którzy chcą jej pomóc przy zakupach w sklepach budowlanych. Kobieta jest hydraulikiem i z oczywistych powodów nie potrzebuje dodatkowych informacji na temat narzędzi i materiałów, które zamierza kupić. Aby przedstawić sytuacje, które zwykle ją spotykają, użyła dość specyficznego dźwięku. Dialog pochodzi z serialu "Parks and Recreation". W jednej ze scen bohater udaje się do sklepu z narzędziami, gdzie zaczepia go pracownik. - Hej, pracujesz nad jakimś projektem? - pyta sprzedawca. - Wiem więcej od ciebie - odpowiada znacząco główna postać. 

Dźwięk nie został użyty bez powodu. Kobieta przyznała, że choć zwykle po prostu dziękuje za chęć pomocy, czasami chciałaby powiedzieć to samo, co postać z serialu. Jej postawa podzieliła widzów.

Wideo podzieliło oglądających. "Dlatego mężczyźni już nie proponują kobietom swojej pomocy..."

Część widzów wsparła @mrs.ducati. Kilkoro z nich przyznało, że ich także irytuje nadmierna chęć pomocy mniej doświadczonych osób.

To tak samo, gdy oferują mi pomoc w sklepie z oponami... Byłem mechanikiem, gdy jeszcze nie miałeś włosów na głowie.
Pracownicy z pewnością chętniej podchodzą do ciebie, atrakcyjnej kobiety, niż do jakiegoś starego zrzędy.

Kilkoro widzów zaznaczyło jednak, że zachowanie kobiety może być niestosowne. Nikt z pracowników sklepu nie wie przecież, jaki zawód wykonuje.

I dlatego mężczyźni już nie proponują kobietom swojej pomocy

Autorka zaznaczyła jednak, że w jej wideo chodziło wyłącznie o płeć. Sama zauważyła, że pracownicy starają się jej pomóc zdecydowanie częściej niż jakiemukolwiek mężczyźnie. "Podchodzą do mnie za każdym razem, gdy jestem w sklepie" - podkreślała.

Więcej o: