Są trojaczkami i robią takie same operacje plastyczne. "Dzielimy się wszystkim"

Hannah, Katherine i Nadia są trojaczkami. Zyskały popularność w internecie i biorą udział w programie TLC Extreme Sisters. Przyznają, że wszystko robią wspólnie - nawet operacje plastyczne, którym się poddają.

Hannah, Katherine i Nadia mają 27 lat. Są siostrami, które w internecie znane są jako trojaczki Capasso. Ogromną popularność zdobyły w czasie pandemii, gdy postanowiły zacząć prowadzić transmisje na żywo na jednej z platform streamingowych. Wyróżnia je wyjątkowa więź, która przez niektórych jest nawet krytykowana. Wszystko za sprawą tego, że poddają się nawet takim samym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. - Dzielimy się wszystkim - przyznała Katherine.

Zobacz wideo Tego jeszcze nie było. Siostry Godlewskie śpiewają... SŁAWOMIRA!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Są trojaczkami i wszystko robią razem. Mają ze sobą wyjątkową więź

Trojaczki Capasso biorą udział w programie TLC Extreme Sisters, a sławę w internecie zyskały za sprawą transmisji na żywo, które prowadzą na jednej z popularnych platform. Od zawsze wszystko robią razem, dlatego zupełnie naturalne dla nich okazało się także wspólne prowadzenie mediów społecznościowych. W dzieciństwie wymyśliły nawet własny język, którym między sobą porozumiewają się do dziś. - Robimy wszystko razem od urodzenia i nigdy się nie rozstajemy ani nie oddalamy od siebie - wyjaśniła Kathrine. Siostry biorą to sobie do serca, ponieważ razem poddają się nawet takim samym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej.

Hannah, Katherine i Nadia dzielą się nie tylko elementami garderoby, lecz także pomysłami na to, co poprawić w swoim wyglądzie. Gdy jedna z nich podda się zabiegowi, pozostałe dwie również to robią. Mają wypełniacze w ustach, twarzy, a nawet poddały się operacjom nosa. Gdy Hannah postanowiła powiększyć klatkę piersiową, umieszczając w niej implanty, Katherine oraz Nadia również postanowiły to zrobić.

Siostry Capasso wzbudzają wiele emocji. Jedni je uwielbiają, inni nie szczędzą gorzkich słów

Trojaczki Capasso otwarcie przyznają, że spotykają się w internecie z różnymi komentarzami. - Niektórzy ludzie nazywają nas dziecinnymi. Inni nazywają nas niedojrzałymi, ale powinni wiedzieć, że jest w nas coś więcej – powiedziała Katherine. Choć siostry nie przejmują się negatywnymi wiadomościami, pod materiałami znajdują wiele przykrych słów.

Gdyby faceci nie wysyłali im pieniędzy, nie robiłyby tego… Nie pokazują swojej inteligencji i wykształcenia, tylko swoje ciało.
W dzisiejszych czasach nie jest w porządku wyglądać tak plastikowo.
Były już piękne… Ten świat ostatnio jest taki zwariowany.
 

Nie da się jednak ukryć, że kobiety otrzymują także wiele pozytywnych komentarzy od fanek i fanów. Niektórzy uważają nawet, że powinny dostać szansę na to, by prowadzić własny program telewizyjny.

Powinny mieć własny program w telewizji. Są cudowne!
Uwielbiam je!
Są piękne i wyjątkowe. 
Więcej o: