11 godzin sprzątała dom po najemcach. "Dokonałaś cudu", "Jak można dopuścić do takiego brudu?"

O tym, że lokatorzy potrafią nieźle nabrudzić przekonała się 32-letnia Heidi McDongh Clee. Kobieta prowadzi konto na Tik Toku, gdzie podzieliła się z widzami historią domu, który wynajął jej brat.

Heidi jest matką dwójki dzieci i podróżniczką, a na tiktokowym profilu podzieliła się nieciekawą historią. Jej brat wynajął dom, a kiedy wyprowadzili się z niego lokatorzy, okazało się, że pozostawili po sobie niezły bałagan. Uprzątnięcie go zajęło Heidi aż 11 godzin.

Zobacz wideo Doda pokazała swój bałagan

Sprzątała dom aż 11 godzin. "Moje dłonie straciły kolor" 

Heidi prowadzi konto na Tik Toku pod nickiem h.mccc. Zamieściła na profilu filmy, na których pokazuje, jak wyglądał dom po wyprowadzce lokatorów. Jej brat przez ostatnie lata wynajmował dom, lecz gdy dowiedział się, że żona jest w ciąży, małżeństwo postanowiło w nim zamieszkać. Zanim jednak to zrobili, musieli sprzątnąć bałagan, jaki pozostawili po sobie lokatorzy. Heidi postanowiła pomóc ciężarnej kobiecie, a posprzątanie kuchni zajęło jej, aż 11 godzin. Kobieta była w szoku, jak brudne były niektóre rzeczy. — W życiu nie widziałam tak brudnego piekarnika — powiedziała i zapewniła, że do sprzątania użyła wszelkich znanych sztuczek i trików. — To było tak satysfakcjonujące. Niewiarygodne. Teraz wygląda jak nowe — skomentowała. Podczas sprzątania dłonie 32-latki mocno ucierpiały. — Nie mam na sobie sztucznej opalenizny, po prostu z moich dłoni zszedł kolor — mówiła. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pochwaliła się rezultatami walki z brudem. Wielu internautów i internautek było pod wrażeniem

Widzowie chętnie komentowali filmy i chwalili Heidi za jej umiejętności i upór w usuwaniu bałaganu.  

Mój Boże, Heidi, dokonałaś cudu. Dom wygląda nieskazitelnie
Przecież ten dom jest wspaniały. Dlaczego ludzie dopuszczają do takiego brudu?
Teraz jest czysto.
Wykonałaś fantastyczną robotę.
Przez te wszystkie środki czyszczące mogłaś nabawić się poparzeń na dłoniach.
Więcej o: