54-letnia Beata Ścibakówna pozuje w nietypowej sukience. "Kto to widział"

Beata Ścibakówna wybrała się na świąteczny wyjazd w tropiki, skąd raczy swoich obserwatorów na Instagramie wyjątkowymi fotografiami. Na jednej z nich aktorka zaprezentowała się w klasycznej i prostej w kroju sukience, która wprawiła w zachwyt grono jej odbiorców.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Beata Ścibakówna należy do grona najbardziej utalentowanych aktorek, ale również ikon stylu. Swoimi stylizacjami stale inspiruje wiele kobiet na Instagramie. Jej stylizacje z czerwonego dywanu za każdym razem zachwycają nieszablonowymi wzorami i fasonami. 54-letnia aktorka często łączy klasykę z kobiecymi krojami, a w jej kreacjach ciężko o modową wpadkę.

Zobacz wideo Córka Beaty Ścibakównej musiała wrócić z USA do Polski. Jak czuje się Helena Englert?

Prostota i elegancja w jednym. Beata Ścibakówna pozuje z bieliźnianej sukience

Beata Ścibakówna ostatnio pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie wakacyjną fotografią, na której zapozowała w wyjątkowo modnym w tym sezonie fasonie sukienki bieliźnianej. Aktorka postawiła na klasyczną czerń, która często gości w stylizacjach gwiazdy. Satynowa kreacja o długości midi i cienkich ramiączkach pokreśliła smukłą sylwetkę Ścibakównej. Bieliźniane sukienki przeżywają obecnie swój renesans, a aktorka jest świetnym przykładem tego, że nie wymagają dodatków i są niezwykle uniwersalne. W opisie aktorka dodała:

Kto to widział takie długie ręce?
 

Fani nie kryją zachwytu nad stylizacją Beaty Ścibakównej. Pojawiły się komplementy

Media społecznościowe to opcja na pozostawanie w stałym kontakcie również ze swoimi fanami. Beata Ścibakówna na swoim instagramowym profilu zgromadziła grono ponad 42,8 tysiąca osób, które śledzą i komentują niemal każdy jej krok. Podczas świąt wielkanocnych aktorka podzieliła się z fanami fotografią wykonaną z ręki, gdzie zapozowała na tle rajskiej natury. Kolejne ze zdjęć tym razem przykuło uwagę za sprawę stylizacji gwiazdy, która zachwyciła internautów. Pojawiły się komplementy i słowa uznania.

Ręce to ręce, ale kto widział tak piękną kobietę.
Piękna kobieta!
Pięknie wyglądasz.
Więcej o: