Założyła strój kąpielowy i wywołała burzę. Internauci twierdzą, że matce to nie przystoi

- "Matce nie wypada" - brzmią niektóre z komentarzy pisanych przez internautów na tiktokowym profilu Amber. Kobiecie zarzuca się zbyt odważny strój kąpielowy, którego według nich nie powinna nosić, bo ma dziecko. Przesada?

To nie pierwsza taka historia, w której słyszymy, że kobietom, które są matkami, mówi się, że czegoś nie mogą, albo nie powinny czegoś robić, czy zakładać. Według niektórych matki powinny przestrzegać specjalnych zasad, bo "co powiedzą inni", albo "co twoje dziecko pomyśli, jak to zobaczy". Tym razem jedna z użytkowniczek TikToka, musiała zmierzyć się z komentarzami dotyczącymi jej stroju kąpielowego

Zobacz wideo Ludzie chcą oglądać Marcelinę Zawadzką w bikini. Dlaczego?

Internauci uważają, że nie powinna zakładać odważnych strojów kąpielowych, bo jest mamą

Amber stwierdziła, że nie ma zamiaru przejmować się hejterami i ich komentarzami. Według niej przemawia przez nich zawiść i zazdrość. Ci z kolei uważają, że stroje kąpielowe, które ubiera, są zbyt wyzywające jak dla matki. TikTokerka podkreśla, że nie będzie się zmieniać, bo komuś się coś nie podoba. Zobaczcie sami, czy rzeczywiście jej stroje są zbyt wyzywające.

"Czy taki strój matka może założyć?" 

Na nagraniu, które obejrzeliście wyżej, widać strój, który wywołał takie reakcje. Amber na samym początku przykryta jest ręcznikiem. Gdy muzyka w filmiku się zmienia, zrzuca go i widać jednoczęściowy, wycięty strój kąpielowy ze złotym łańcuszkiem. TikTokerka powiedziała, że oczywiście każdy może mieć inne zdanie na ten temat, ale jak się później okazało, internauci podzielali jej zdanie i również uważają, że nikt nie powinien atakować kobiety ze względu na taki strój. 

Powinnaś być z siebie dumna i nie brać tych komentarzy do siebie.
Nie widzę w tym nic złego. 

- pisali jej obserwatorzy w komentarzach. Oczywiście pojawiły się również głosy, że kobieta wygląda pięknie w takim wydaniu, ale gdyby to ich mama miała na sobie taki kostium, to czuli by się zawstydzeni. A wy jakie macie zdanie na ten temat? W końcu kobiety, które nie są mamami, a ubierają np. taki sam kostium, nie muszą mierzyć się z opinią innych i tłumaczyć, dlaczego ubrały się tak, a nie inaczej.  

Więcej o: