Aldi sprzedaje wiosenne zestawy za 24,99 zł! Wygodne, lekkie i przyjemne. Inne modele w Sinsay i Lidlu

Wiosna to świetny czas na to, aby zdecydować się na założenie lżejszej i krótszej piżamy. Od dziś w Aldi jest dostępny komplet, który wzbudził moje zainteresowanie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W sklepach Aldi znajdziemy przede wszystkim wiele produktów spożywczych, jednak marka co jakiś czas zaskakuje również interesującymi propozycjami modowymi. Jedną z nich jest damska piżama, która świetnie sprawdzi się podczas aktualnej pogody. Oferta rozpoczęła się w środę 12 kwietnia.

Zobacz wideo Szklana butelka z kapslem i brak otwieracza? 5 sposobów na otwarcie butelki

Stylowy zestaw z Aldi. Wygodny i komfortowy

Wbrew pozorom piżama to bardzo ważny element garderoby. Sen w odpowiednich warunkach i dopasowanym ubraniu jest kluczem do dobrego samopoczucia w ciągu dnia. W aktualnej ofercie Aldi dostrzegłem ciekawy komplet piżamy, w którym którym znajdziemy szorty oraz krótką koszulkę. Produkt jest dostępny w kilku egzemplarzach, a niektóre z nich w 100% wykonano z bawełny. Na poszczególnych elementach widnieją wiosenne, kwiatowe nadruki.

piżama z Aldipiżama z Aldi screen aldi.pl

Praktyczny komplet z Lidla. Z okrągłym dekoltem

Piżamy rzec jasna najczęściej wykorzystuje się podczas snu, jednak takie ubrania to również świetna alternatywa dla dresów podczas wieczornego odpoczynku na kanapie. Na stronie internetowej Lidla widnieje ciekawy egzemplarz. Zestaw składa się z krótkich spodenek z kieszeniami oraz koszulki z okrągłym dekoltem. Ubrania dostaniemy w białym, brzoskwiniowym, fioletowym i niebieskim kolorze.

piżama z Lidlapiżama z Lidla screen lidl.pl

Bawełniana piżama z Sinsay. Unikatowy wzór

Trzecią propozycją damskich piżam na wiosenny okres jest komplet z Sinsay, w którego składzie także znajdują się szorty i koszulka. Na górnej części zestawu znajdziemy wzór w małe, czerwone raczki. Ponadto koszulka posiada modny krój oversize. Dostępne rozmiary zaczynają się na XS, a kończą na XL.

piżama z Sinsaypiżama z Sinsay screen sinsay.com

Więcej o: