Trzy znaki zodiaku będą miały w maju pecha. Ten miesiąc to dla nich prawdziwe wyzwanie

Maj nie będzie szczęśliwym miesiącem dla wszystkich. Niektórzy mogą spodziewać się naprawdę pechowych dni. Te znaki zodiaku muszą przygotować się na poważne wyzwanie od losu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dla kogo maj będzie pechowym miesiącem? Wśród 12 znaków zodiaku, 3 z nich mogą spodziewać się nieszczęść. Które osoby opuści szczęście? Należy jednak pamiętać, aby podchodzić do astrologii z dystansem. 

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Bliźnięta - maj będzie dla nich niezwykle pracowitym miesiącem. Muszą się wysilić, aby uniknąć pecha

Piąty miesiąc 2023 roku nie będzie zbyt przychylny osobom, urodzonym pomiędzy 21 maja a 20 czerwca. Przez 31 dni mogą spodziewać się nadmiaru obowiązków i harówki, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pozornie nieskończone pokłady energii, które zwykle wyróżniają ludzi spod tego znaku zodiaku, osiągną drastycznie niski poziom. Poza ciężką pracą bliźnięta muszą skupić się w maju na zadbaniu o swoje samopoczucie. Jeśli o tym zapomną, czeka ich zdecydowanie trudniejszy okres.

Zofia Klepacka z brązowym medalem z igrzysk w Londynie Polska medalistka olimpijska podejrzana o oszustwo. Zofia Klepacka usłyszała zarzuty

Byk - w maju musi zastanowić się nad swoimi decyzjami. Mogą przynieść mu sporego pecha

Zodiakalne byki to ambitni ludzie, skupiający się przede wszystkim na poszerzaniu swoich horyzontów i osiąganiu sukcesu w ważnych dla nich dziedzinach. Czasami zdarza się, że w drodze na szczyt sięgają po niezbyt czyste zagrywki. Maj będzie dla nich miesiącem moralnych rozliczeń. Jeśli dopuścili się nawet drobnych oszustw i zdają sobie sprawę, ze swojego zachowania, to najwyższy moment na wprowadzenie zmian. W innym wypadku karma wróci do nich z podwójną siłą.

Tych rzeczy pod żadnym pozorem nie można myć w zmywarce. Wiele osób popełnia ten błąd Ukryta funkcja zmywarki, o której nie miałeś pojęcia. Ułatwi ci życie

Waga - surowa i szczera do bólu, jest magnesem na pecha. W maju musi zwiększyć dystans do świata

Osoby spod znaku wagi często uważane są za pesymistów. Tak naprawdę, ludzie urodzeni od 23 września do 22 października są skrajnymi realistami. Cechuje ich szczerość i umiejętność konstruktywnej krytyki. To jednak nie przypada wszystkim do gustu. Z tego powodu, Wagi mogą czuć się samotne i z czasem ulegać ponurym myślom. Kulminacja pechowych sytuacji i negatywnego nastawienia nadzejdzie w maju. Aby uniknąć kłód rzucanych pod nogi przez los, należy nabrać dystansu do świata. Nie każda drobnostka wymaga uwagi, czy korekty. W momencie, w którym zodiakalne wagi pozwolą sobie na chwilowy odpoczynek od "naprawiania" otaczających ich realiów, z miejsca poczują się bardziej szczęśliwe.

Więcej o: