Karolina Malinowska nie wierzyła w to, co usłyszała na lotnisku. "Jakby mnie nie widziały"

Karolina Malinowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z przejmującym opisem. Podzieliła się w nim przykrą sytuacją, jaka ją spotkała. Dwie Polki, które stały przed nią w kolejce, postanowiły w złośliwy sposób skomentować jej wygląd.

Karolina Malinowska-Janiak to była modelka oraz aktorka. Prywatnie od 2003 roku jest żoną prezentera Oliviera Janiaka, z którym ma trzech synów. Jakiś czas temu w mediach społecznościowych opisała nieprzyjemną sytuację, jaka ją spotkała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Malinowska o stanie psychiatrii w Polsce. "Najmłodsze dziecko po próbie samobójczej miało osiem lat"

Karolina Malinowska o sytuacji, jaka miała miejsce. "I jakby mnie nie widziały, zaczyna się... 'Brzydka ta Malinowska'"

Karolina Malinowska opublikowała na Instagramie post, w którym opisała, co spotkało ją na lotnisku we włoskim miasteczku Bergamo. Gdy stała w kolejce, by zasięgnąć informacji, okazało się, że przed nią czekały dwie inne Polki. Mimo minimalnej odległości między nimi kobiety postanowiły w niewybredny sposób skomentować wygląd byłej modelki.

Przede mną stoją dwie Panie i jakby mnie nie widziały, zaczyna się... 'Brzydka ta Malinowska jak nie wiem. No, naprawdę żona tego prezentera. Koszmarnie brzydka' Hello! Stoję za nimi!!!

- możemy przeczytać w poście, w którym opisała całą sytuację. Karolina Malinowska zaznacza jednak, że nie chodzi o to, czy jest brzydka, bardzo brzydka, czy piękna, a o fakt, że stała obok i doskonale słyszała, o czym rozprawiają dwie panie.

A najbardziej jestem wkurzona na siebie, że mnie nadal takie rzeczy dotykają. Pozdrawiam. Wasz Paszczur

- zakończyła wpis.

Fani zareagowali na post Karoliny Malinowskiej. "Chęć komentowania wyglądu innych jest cały czas szokująca"

Wpis Karoliny Malinowskiej wywołał burzę w komentarzach. Pojawił się ogrom komplementów oraz słów wsparcia.

Chciałabym być taka brzydka...
Ewidentnie Ci zazdroszczą
Jesteś przepiękną kobietą!
Dla mnie jesteś piękna i zawsze byłaś! A bezczelność ludzi i brak kultury osobistej oraz chęć komentowania wyglądu innych jest cały czas szokująca! Szkoda, że mnie z Tobą nie było.

- pisali fani.

 

Gwiazdy zareagowały na wpis byłej modelki. "Jesteś przepiękna"

Pod postem nie zabrakło także komentarzy od koleżanek i kolegów ze świata show-biznesu, którzy murem stanęli za Karoliną Malinowską.

Karoli, tak jak dla mnie jesteś przepiękna, tak piękno zewnętrzne zawsze będzie jak dzieło sztuki... względne. No tutaj co komu się nie podoba. Natomiast 'brzydkie w środku' już ciężko obronić... Paskudny charakter zawsze będzie paskudny. Jak słyszę o sobie 'brzydka jak noc', zawsze sobie myślę: pfff, ale za***iście szczęśliwa i o dobrym sercu. Olej

- napisała Ewa Chodakowska.

Jesteś przepiękna

- dodała Magda Lamparska

Więcej o: