Cleo w pełnym makijażu w jacuzzi. Fani podzieleni. "Bogini", "Wolałbym coś bardziej realnego"

Cleo pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie serią odważnych zdjęć w jacuzzi. Gwiazda zaprezentowała się przed obiektywem aparatu w stroju kąpielowym, pełnym makijażu i charakterystycznym upięciu, przybierając rozmaite pozy. W komentarzach zawrzało.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo, czyli Joanna Klepko, szybko zyskała sympatię widzów oraz zainteresowanie mediów. Gdy usłyszeliśmy ją w piosence "My Słowianie" uwagę zwrócił również oryginalny wygląd artystki. Znakiem charakterystycznym gwiazdy jest wysoki kucyk, wyrazisty makijaż z akcentem na oko oraz oryginalne stylizacje, którymi nieraz zaskakiwała. Jak się okazuje, wokalistka nie rezygnuje ze swojego looku, również w jacuzzi. Wyjątkowym kadrem pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Odważne zdjęcia Cleo z jacuzzi. Gwiazda pochwaliła się sesją zdjęciową z pobytu w Alpach

Cleo podzieliła się w mediach społecznościowych wyjątkowym kadrem. Jak wynika z opisu załączonego do wpisu, jest to zdjęcie z pobytu wokalistki w Alpach. Gwiazda zapozowała odważnie w jacuzzi w srebrnym stroju kąpielowym jednoczęściowym z głębokim dekoltem oraz wycięciami. Nawet podczas chwil relaksu Cleo nie zrezygnowała z charakterystycznego dla niej makijażu i wysokiego upięcia. Na każdej z fotografii wokalistka przybiera rozmaite pozy.

Cleo wzbudziła zachwyt wśród internautów. Pojawiły się komplementy w komentarzach

Wokalistka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, również na swoim profilu na Instagramie, gdzie ich grono liczy już ponad 1 milion osób. Cleo dzieli się ze swoimi obserwatorami nie tylko kulisami swojej pracy, ale zdarza jej się również udostępniać zdjęcia z prywatnych chwil.

 

Jej ostatni post z pobytu w Alpach wywołał wśród internautów niemałe poruszenie w komentarzach.

Wow!! piękna i seksowna!
Aż mi mowę odjęło. Bogini najpiękniejsza
Wyglądasz nieziemsko, no normalnie jak syrenka.

Pojawiły się też słowa niezadowolenia ze strony fanów.

wolałbym coś bardziej realnego.
A może tak bez makijażu?
Więcej o: