Jolanta Fraszyńska pokazała zdjęcie z córką. Nastka ma już 32 lata i rozwija karierę

Aktorka Jolanta Fraszyńska chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia i pozostaje w kontakcie z fanami, jednak rzadko zdarza się, że dzieli się fotografiami ukazującymi jej rodzinę. Z okazji świąt zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała ze starszą córką, Nastazją i jej partnerem.

Aktorka Jolanta Fraszyńska co jakiś czas publikuje na Instagramie zdjęcia, na których pokazuje ujęcia z pracy. Kobieta rzadko mówi o życiu prywatnym i pokazuje fanom fotografie ukazujące jej rodzinę, jednak ostatnio z okazji świąt zrobiła wyjątek. Tym razem zapozowała ze starszą córką, 32-letnią Nastazją i jej partnerem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kiedy Zofia Zborowska pokaże córkę w sieci? Wyjaśnia, dlaczego ją chroni

Jolanta Fraszyńska na zdjęciu ze starszą córką. "Jak fajnie Was widzieć. Nastkę szczególnie"

Jolanta Fraszyńska ma dwie córki - 18-letnią Anielę i 32-letnią Nastazję, z którą zapozowała na ostatnio opublikowanym zdjęciu. Nastazja jest córką Roberta Gonery, którego Fraszyńska poznała jeszcze na studiach i przez 4 lata pozostawała z nim w związku małżeńskim.

Dużo miłości i świeżego powietrza

- życzyła Fraszyńska obserwatorom w załączonym do zdjęcia opisie. Fani aktorki szybko skomentowali fotografię i ucieszyli się, że pokazała na niej starszą pociechę, ponieważ nie zdarza się to zbyt często.

Nagromadzenie wspaniałych osób na jednym zdjęciu, aż grozi przeciążeniem.
Jak fajnie Was widzieć. Nastkę szczególnie.
 

Czym zajmuje się córka Jolanty Fraszyńskiej i Roberta Gonery? Kobieta postanowiła stanąć po drugiej stronie kamery

Jak podaje "Viva!", Nastazja Gonera po raz pierwszy pojawiła się na ekranie jeszcze w dzieciństwie. Jako dziecko zagrała w odcinku serialu "Na dobre i na złe", w którym grała również jej mama, jednak z czasem postanowiła sama stanąć za kamerą. Nastazja studiowała na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi, a dziś jest reżyserką i scenarzystką. Spod jej ręki powstało już kilka krótkometrażowych filmów i dokumentów. Asystowała również Andrzejowi Wajdzie podczas pracy przy filmie "Powidoki". Nastazja podobnie jak jej mama dba o prywatność, a jej konto na Instagramie nie jest publicznie dostępne.

Więcej o: