Ona była zakonnicą, on klerykiem. Najpierw rzucili studia teologiczne, później zostali parą

Massiel Pereyra i Tomas Cam tworzą dziś szczęśliwy związek, jednak gdy się poznali, żadne z nich nie myślało o dzieleniu życia z drugą połówką. Ona od kilku lat była zakonnicą, on natomiast chciał zostać księdzem. Gdy rzucili studia teologiczne, połączyła ich miłość.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Poznali się na studiach teologicznych. W pewnym momencie zdecydowali o porzuceniu nauki i posługi kościelnej. Uczucie narodziło się jednak znacznie później. 

Zobacz wideo Pasławska: Kościół jest zobowiązany opiekować się ludźmi, powinien się oczyścić

Poznali się na studiach teologicznych. Żadne z nich nie myślało o związku

Massiel Pereyra przez siedem lat była zakonnicą w jednym z klasztorów w Limie (Peru). Tomas chciał zostać księdzem. Młody kleryk poznał kobietę na studiach teologicznych, jednak w trakcie nauki żadne z nich nie myślało o uczuciach, czy związkach. - Przez te wszystkie lata rozmawiałem z nią najwyżej, nie wiem, trzy razy - jak cytuje mężczyznę portal kobieta.wp.pl. W pewnym momencie Massiel zdecydowała się porzucić studia. Stwierdziła, że musi wprowadzić zmiany w swoim życiu. 

Tomas po roku również odszedł z uczelni. Decyzja zarówno Tomasa, jak i Massiel była spowodowana osobistymi powodami. Wówczas nie łączyło ich jeszcze uczucie. Dopiero później spotkali się ponownie dzięki portalowi społecznościowemu.

Odeszli ze studiów teologicznych. Niedługo później zostali parą

Gdy Tomas zobaczył Massiel na jednej z platform społecznościowych, postanowił do niej napisać. Po wymianie kilku wiadomości umówili się na spotkanie. To właśnie wtedy po raz pierwszy poczuli coś do siebie. Mężczyzna porównał tę randkę do fabuły filmu romantycznego. Stwierdził, że słuchał przyszłej partnerki, jak zahipnotyzowany. Dziś para dzieli się swoją historią za pomocą filmików na TikToku. Profil Tomasa obserwuje ponad 78 tysięcy użytkowników, a jego materiały zebrały prawie milion polubień. 

Więcej o: