20-letnia influencerka "kiedyś nie miała prawie nic". Teraz jest właścicielką 3 mieszkań w Hiszpanii

Maria Jeleniewska to jedna z najpopularniejszych polskich tiktokerek. Influencerkę obserwuje ponad 13 milionów użytkowników. 20-latka wyznała, że kupiła 3 mieszkania w Hiszpanii. W jednym z nich zamieszka jej mama.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Choć ma dopiero 20 lat, Maria Jeleniewska jest już jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Ogrom obserwujących przekłada się również na sukcesy finansowe. Tiktokerka podzieliła się ostatnio informacjami na temat swojego najnowszego pokaźnego zakupu. Jeleniewska została właścicielką 3 mieszkań w Hiszpanii. 

Zobacz wideo Mieszkanie prawem, nie towarem. Co na to Konstytucja? [Next Station]

20-latka osiąga niezwykłe sukcesy. "Nigdy nie możecie wątpić w siebie"

Maria Jeleniewska w krótkim czasie stała się prawdziwą gwiazdą sieci. Tiktokerka ma ponad 13 milionów fanów. To przekłada się zaś na jej finanse. Influencerka postanowiła zarobione pieniądze zainwestować w nieruchomości.

O swoim niedawnym zakupie poinformowała fanów za pomocą portali społecznościowych. Jak się okazuje, w jednej z nieruchomości zamieszka mama dziewczyny. Jeleniewska opisała to w podpisie ostatniego postu.

Dziękuję, że pomagasz mi spełniać marzenia, a teraz ja mogę spełnić Twoje. 

Influencerka podziękowała fanom, a także zostawiła im kilka motywujących słów. Choć, przyznała, że "kiedyś nie miała prawie nic", to właśnie dzięki wsparciu widzów, jest dzisiaj w stanie spełniać marzenia.

Każdego dnia doceniam, że mogę dzielić się z Wami moimi pasjami, podróżami, lepszymi i gorszymi momentami. [...] Nigdy nie możecie wątpić w siebie, róbcie, co kochacie i bądźcie życzliwi dla innych. Dobro zawsze wraca.
 

Gratulacje i nieprzyjemne uwagi. Post Jeleniewskiej wywołał spore poruszenie

W komentarzach pod postem możemy znaleźć wiele miłych słów i gratulacji, nie tylko od fanów 20-latki, ale również od innych znanych internetowych celebrytów.

Aż się ryjek uśmiecha jak patrze i czytam
Wow gratulacje!
Świetny wybór! Gratulacje!

Oprócz życzliwych wypowiedzi możemy tam także zobaczyć kilka mniej przychylnych opinii. 

Chwalenie się kupnem trzech mieszkań w Hiszpanii, gdy większości nie stać na jedno w Polsce, i to ludzi, którzy zapieprzają dzień i noc jest słabe.

Influencerka nie zważa jednak na krytykę użytkowników Instagrama, a w kolejnym poście, tym razem na TikToku, stwierdziła, że po prostu zrobiła coś, o czym od dawna marzyła.

Więcej o: