Monika Olejnik dodała mocny wpis i zdjęcie z Marią Kaczyńską. "Niech skończy się piekło rodzin"

Monika Olejnik wystosowała ważny apel do Polek i Polaków. - Niech skończy się piekło rodzin. Niech się skończy, to szaleństwo! Zacznijmy myśleć o przyszłości, bez agresji - napisała na Instagramie dziennikarka.

10 kwietnia minęło trzynaście lat od katastrofy rządowego samolotu TU-154 pod Smoleńskiem. Wówczas zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński z małżonką Marią. Monika Olejnik w jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie nawiązała do katastrofy smoleńskiej. Dziennikarka przywołała słowa piosenki zespołu Kult pt. "Arahja" i wystosowała ważny apel do Polek i Polaków. Dodała także swoje zdjęcie z Marią Kaczyńską, która zginęła 10 kwietnia 2010 roku.

Zobacz wideo Czy Polacy zauważają inflację?

Monika Olejnik: Niestety Polska jest bez sensu podzielona

Olejnik podkreśliła, że po raz kolejny już pisze na temat podziałów w naszym kraju. - Mój dom murem podzielony. [...] Od lat apeluję, proszę, ale nic się nie zmieniło. Niestety Polska jest bez sensu podzielona! Nie poddaję się i przypominam. Pani Maria Kaczyńska nigdy nie dzieliła, zawsze łączyła! Po 13-u latach warto się opamiętać - politycy skończcie wreszcie z podziałami. Niech skończy się piekło rodzin. Niech się skończy, to szaleństwo! Zacznijmy myśleć o przyszłości, bez agresji. Z nadzieją! - napisała Olejnik na Instagramie. 

 

"Zawsze łączyła"

Wpis dziennikarki wzbudził spore zainteresowanie. Wiele osób poparło jej apel. "Wspaniale, że Panie o tym przypomniała", "Śp.Maria Kaczyńska była niezwykłą kobietą", "Tak to prawda, zawsze łączyła i była niezwykle ciepłą, inteligentną i na poziomie kobietą. Miałem okazję przekonać się o tym osobiście", "Popieram", "Przyłączam się do apelu" "Skończmy z nienawiścią, bo ona do niczego nie prowadzi. Przecież jesteśmy jednym narodem" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod postem Olejnik. 

Więcej o: