Nazwała córkę po ulubionej przekąsce. "Nie zdziw się, kiedy wróci ze szkoły zapłakana"

Mama dwójki dzieci zdecydowała się na ujawnienie imienia dla córki w internecie. Jak się okazało, postanowiła nazwać ją po swojej ulubionej przekąsce. Internauci twierdzą, że w przyszłości dziecko może mieć z tego powodu problemy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wybór imienia dla dziecka to poważna decyzja, z którą mierzy się wielu przyszłych rodziców. Niektórzy skłaniają się w stronę tradycyjnych opcji, inni zaś stawiają jednak na nieco bardziej oryginalne i wyszukane propozycje. Czasami jednak wybór może być na tyle nieoczywisty, że wzbudzi wiele emocji wśród internautów. Przekonała się o tym pewna użytkowniczka platformy TikTok, która podzieliła się swoją inspiracją w nadaniu imienia drugiemu dziecku.

Zobacz wideo Lili Antoniak zdradza, skąd pomysł na dość nietypowe imiona dla córek. "Moja obserwatorka nazwała tak swoją córkę dzięki mnie"

Nazwała córkę tak jak jej ulubiona przekąska. Wybór zaskakuje

Pewna mama, która aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na platformie TikTok, gdzie funkcjonuje pod nickiem @chantelschnider postanowiła podzielić się z internautami, jakie imię nadała swojemu drugiemu dziecku. Chantel Schnider w kilkusekundowym klipie ujawniła, że szukała inspiracji do imienia dla swojej córki i znalazła ją w... swojej ulubionej przekąsce, która towarzyszyła jej również w trakcie trwania ciąży. Dziecko zostało nazwane "Pickle", czyli dokładnie tak jak ogórki konserwowe.

Internauci zdezorientowani. Mama dwójki dzieci wyjaśniła, że to nie żart

Nagranie szybko stało się wyjątkowo popularne i zebrało wiele reakcji. Początkowo wiele osób myślało, że to jedynie żart ze strony matki, a imię "Pickle" to jedynie pseudonim, którym się posługuje lub skrót imienia. W kolejnym filmie Schnider pośpieszyła jednak z wyjaśnieniami. Mama dwójki dzieci potwierdziła, że "Pickle" to zarejestrowane imię jej córki. Internauci nie kryli swojego oburzenia i niezrozumienia w komentarzach.

Nie zdziw się, kiedy wróci ze szkoły zapłakana.
I będzie niecierpliwie czekać, aż dorośnie, aby móc to zmienić.
Dlaczego to zrobiłaś?
Ogórek jest słodki jak na zwierzaka… ALE DZIECKO!
Więcej o: