Na obrazku widzisz czaszkę czy dwie kobiety? Krótki test obrazkowy powie wiele o twojej osobowości

Testy osobowości cieszą się dużą popularnością. To świetna zabawa, a przy okazji możemy się o sobie dowiedzieć czegoś więcej. Użytkowniczka @krolowamotywacji opublikowała na swoim profilu na Instagramie obrazek, na którym możemy dostrzec dwie rzeczy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Obrazki mające kilka znaczeń to jedna z ulubionych rozrywek w internecie. Ile głosów, tyle opinii, dlatego użytkownicy chętnie podejmują wyzwanie i sprawdzają, co widzą jako pierwsze. To dobry sposób na lepsze poznanie siebie i dowiedzenie się, nad czym powinniśmy popracować. Pamiętaj, żeby do takiej zabawy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Test obrazkowy. Co widzisz jako pierwsze?

Na profilu użytkowniczki krolowamotywacji na Instagramie pojawił się test obrazkowy. Wioleta Przystarz jest mentorką oraz trenerką budowania pewności siebie. Jako pierwsze możesz zobaczyć dwie kobiety albo pękniętą czaszkę. Jeśli najpierw zobaczyłaś kobiety, oznacza to, że przyjmujesz z biernością wszystko, co się wokół ciebie dzieje. Zazwyczaj jesteś zrezygnowana i pogodzona ze swoim losem. W pierwszej kolejności zauważyłaś czaszkę? Masz skłonności do przejmowania się nieistotnymi rzeczami. W efekcie brak ci pewności siebie, jednak wszystko, co się wokół ciebie dzieje, postrzegasz we właściwy sposób.

 

Prosty psychotest. Może wiele powiedzieć o twojej osobowości

Pod filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głosy internautów są podzielone. Wiele osób w pierwszej kolejności zobaczyło czaszkę, jednak pojawia się też sporo głosów, że najpierw wzrok użytkowników przykuły dwie kobiety. Przede wszystkim ludzie zwracają uwagę na fakt, że obydwa opisy są bardzo trafne i rzeczywiście odpowiadają ich charakterom.

Zobaczyłem czaszkę. Kurde, faktycznie mam taki charakter.
Czaszka i opis zgadza się w 100%.
Ja widziałam czaszkę i jest dokładnie tak, jak mówisz.
Nie widzę czaszki, tylko kobiety grające w karty.
Wszyscy widzą czaszkę, ja kobiety.
Jako pierwsze zobaczyłam 2 kobiety.
Jakie to prawdziwe.
Więcej o: