Trzy sposoby trenera randek, aby mężczyzna się z tobą umówił. "Wypróbowałam każdy. Działają"

Nie wiesz, co powiedzieć, żeby mężczyzna zaprosił cię na randkę? Trener randek zdradza, jakie kwestie należy poruszyć. Trzy proste triki mają zapewnić wspólne wyjście na miasto. O czym musisz pamiętać?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sposoby na podryw? "Najpierw gest ekstraordynaryjny - jakiś wiersz przeczytać"

Profesjonalny trener randek. Obserwuje go ponad 700 tys. osób

Jacob Lucas nazywa się profesjonalnym trenerem randek. Mężczyzna często udostępnia rady dotyczące relacji damsko-męskich na swoim tiktokowym profilu. Influencer nie może narzekać na brak zainteresowania - zgromadził już ponad 700 tysięcy obserwujących, a jego materiały zyskały prawie 11 milionów polubień. Oprócz krótkich filmików Jacob może także pochwalić się napisaniem poradnika zatytułowanego "Her Dating Coach". 

Jedno z udostępnionych przez niego wideo zrobiło prawdziwą furorę. W filmiku mężczyzna przedstawił trzy skuteczne sposoby dla kobiet, na to, aby wymarzony mężczyzna zaprosił je na randkę. Triki nie są skomplikowane, jednak wymagają sporej dozy pewności siebie. Co powiedzieć, żeby spotkać się z obiektem zainteresowań? 

Powiedz to do mężczyzny, aby zaprosił cię na randkę. Poznaj trzy użyteczne triki

Już na samym wstępie trener randek zaznacza, że jeśli mężczyzna nie zrozumie twoich aluzji, może to oznaczać, że nie jest tobą zainteresowany. Pierwszym sposobem, który przedstawił, jest bezpośredni flirt. Jeśli obiekt westchnień zapyta cię o plany na przyszły tydzień lub weekend, odpowiedz "czekam, aż taki jeden przystojny facet zaprosi mnie na randkę, ale okropnie z tym zwleka". Według Jacoba jest to jeden z najlepszych sposobów na ponowne spotkanie z mężczyzną. 

Drugi trik polega na wspomnieniu o restauracjach lub kawiarniach, które chciałabyś odwiedzić. Możesz też wskazać na swoje ulubione miejsca. Zapytaj go o konkretny punkt gastronomiczny. Jeśli nigdy w nim nie był, koniecznie zaznacz, że musicie się do niego wybrać. Ostatni trik wymaga nieco odwagi. Jest on najbardziej bezpośredni. Według trenera randek warto z niego skorzystać, gdy mężczyzna pyta się o twoje zainteresowania. W takich chwilach możesz powiedzieć: Chcesz się więcej o mnie dowiedzieć? Mogę opowiedzieć o sobie na kolejnym spotkaniu.

Czy te sposoby naprawdę działają? Według osób, które zdecydowały się skomentować filmik Jacoba, triki są niezwykle skuteczne.

Wypróbowałam każdy z tych trików. Działają!
To niesamowite! Wielkie dzięki
Żałuję, że nie znałam ich wcześniej.
Więcej o: