Drew Barrymore pokazała nagranie z łazienki. Przyznała, że nie goliła się od 3 miesięcy

Drew Barrymore udostępniła na Instagramie nagranie ze swojej łazienki. Przyznała na nim, że nie goliła się od trzech miesięcy, a gdy postanowiła to zrobić, pewna sytuacja przerwała jej tę czynność. Okazało się jednak, że fani zwrócili uwagę na coś innego.

Drew Barrymore znana jest nie tylko ze swoich ról filmowych, lecz także dużego poczucia humoru. Na Instagramie obserwuje ją ponad 17 milionów fanów, którzy chętnie śledzą poczynania aktorki. Tym razem Drew podzieliła się z nimi krótkim nagraniem, na którym przyznała, że nie goliła się od trzech miesięcy. Gdy już postanowiła to zrobić, spotkała ją nietypowa sytuacja.

Zobacz wideo Czy przed porodem jest konieczne golenie krocza?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Drew Barrymore nie goliła się od trzech miesięcy. Jej kąpiel przerwała nietypowa sytuacja

Drew Barrymore w wywiadzie dla InStyle przyznała, że nie przykłada zbyt dużej wagi do depilacji. - Moje nogi nie są depilowane. Staram się przycinać paznokcie, ponieważ nie lubię brudu pod nimi - powiedziała w rozmowie z magazynem. Tym razem jednak postanowiła uwiecznić to na krótkim nagraniu, którym podzieliła się na Instagramie. 

Podczas kąpieli, gdy zaczęła się golić, rozbrzmiał alarm przeciwpożarowy. Aktorka jednak się nie poddała i szybko dokończyła to, co zaczęła. - Właśnie skończyłam się kąpać. Goliłam się w absolutnym stresie, przymusie i panice. Ale udało się, więc żarty na bok, alarmie domowy - powiedziała na nagraniu. Na filmiku fani zwrócili jednak uwagę na coś innego.

Fani są zachwyceni poczuciem humoru aktorki. Niektórzy jednak zwrócili uwagę na coś innego

Wiele osób doceniło poczucie humoru Drew oraz to, że ma ogromny dystans do siebie. W zabawnych słowach komentowali poczynania aktorki. Niektórzy byli zaskoczeni, że nie goliła się przez trzy miesiące, a inni zwrócili uwagę na sposób, w jaki to robi. Drew Barrymore postawiła bowiem na maszynkę do golenia, zamiast na depilację woskiem lub laserem.

Potrzebowałaś pilarki po 3 miesiącach niegolenia się?
Drew, jesteś ikoną!
Wielka gwiazda filmowa... Ikona.... Goli się jak większość z nas??!! Nie depilacja woskiem lub depilacja laserowa tylko golenie?!
 

Niektórzy jednak nie przykuli zbyt dużej uwagi do treści filmiku, który zamieściła Drew. Zdziwiło ich jednak zupełnie coś innego. Zwrócili bowiem uwagę na to, jak wygląda łazienka aktorki. Fani oraz fanki, którzy obserwują ją na Instagramie, byli zaskoczeni, że łazienka Drew jest urządzona tak, jak większość podobnych pomieszczeń w domu każdego z nas.

Jest taka oszałamiająca, a jej łazienka taka... normalna??!! Spodziewałam się jakiejś gigantycznej wolnostojącej wanny ze złotym wytłoczeniem czy czymś takim.
Weźmy pod uwagę fakt, że ta łazienka wygląda jak wszystkie nasze łazienki (a nie jakieś pałacowe). To właśnie sprawia, że wszyscy Cię uwielbiamy.
Podoba mi się to, że masz zwykłą wannę, a nie wielką łazienkę o powierzchni 1000 stóp kwadratowych.
Więcej o: