Aleksandra Domańska trafiła do szpitala. Pokazała, jak wyglądają jej posiłki. "Równowaga"

Aleksandra Domańska poinformowała swoich fanów, że niedawno trafiła do szpitala, choć nie zdradziła, z jakiego powodu. W trakcie jednej z relacji na żywo przyznała jednak, że trafiła pod opiekę wspaniałych lekarek i pielęgniarek. Pokazała też, na jakie szpitalne posiłki może liczyć.

Aleksandra Domańska to popularna i lubiana aktorka, którą zarówno na scenie jak i w filmach i serialach możemy podziwiać od 2009 roku. Niedawno poinformowała fanów, że trafiła do szpitala. O swoim pobycie opowiada na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 126 tys. internautów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aleksandra Domańska nową prowadzącą "Ameryki Express"? Aktorka odpowiada

Aleksandra Domańska spędziła święta w szpitalu. "Choruje ciało, zdrowieje dusza"

Aleksandra Domańska nie zdradziła, z jakiego powodu dokładnie trafiła do szpitala, choć przyznała, że od dłuższego czasu towarzyszył jej silny ból. Początkowo podejrzewano rwę kulszową, jednak aktorka nie potwierdziła ostatecznej diagnozy. Zamiast tego chętnie dzieli się z fanami swoją szpitalną codziennością. Wspomina o wizytach, jakie składają jej najbliżsi, oraz dzieli się swoimi przemyśleniami na temat życia i spraw codziennych.

Choruje ciało, zdrowieje dusza

- przyznała w jednym ze wpisów. 

 

 Aleksandra Domańska pokazała, jaki posiłek dostała w szpitalu. "Wrzucam to w ramach cyklu: równowaga"

Aktorka chętnie publikuje swoje codzienne, szpitalne codzienności. Wśród nich, na jednym ze zdjęć, które udostępniła w relacji pokazała również zdjęcie jednego z wegetariańskich posiłków, jaki otrzymała na śniadanie.

Szpitalny posiłek Aleksandry DomańskiejSzpitalny posiłek Aleksandry Domańskiej Screen z relacji: instagram.com/domanska_naprawde

Zazwyczaj krążą obrazki skandalicznych posiłków szpitalnych. Więc wrzucam to w ramach cyklu: równowaga

- napisała, dodając, że pasta z ciecierzycy, którą dostała była "wyborna". Na talerzu możemy zauważyć ciemne pieczywo, sałatę, jabłko, masło oraz wcześniej wspomnianą pastę, która tak zasmakowała aktorce.

Aktorka może liczyć na wsparcie bliskich. "Dziękuję za wszystko, co mam"

Aleksandra Domańska może liczyć na olbrzymie wsparcie nie tylko ze strony rodziny, w tym syna Ariela, ale także fanów i przyjaciół. Odwiedziła ją m.in. Katarzyna Nosowska, a paczkę z pysznościami przysłała Karolina Korwin-Piotrowska. 

Dziękuję za wszystko, co mam!

- napisała.

Dużo zdrowia!
Sił wielu!
Życzę Ci zdrówka Olu. I pogody! Pogody na zewnątrz i pogody wewnątrz

- komentują jej posty internauci.

Więcej o: