Kasia Niezgoda po rozstaniu z Kammelem schudła 30 kilogramów. "Zaczęłam inaczej myśleć"

Katarzyna Niezgoda od lat rozgrzewa nagłówki kolorowych gazet. Dawna partnerka Tomasza Kammela regularnie pojawia się na medialnych imprezach, dzięki czemu fani mogą obserwować jej spektakularną metamorfozę.

Katarzyna Niezgoda rozstała się z Tomaszem Kammelem w 2015 roku. Rozstanie okazało się impulsem do zmian w jej życiu. Znana bizneswoman schudła 30 kilogramów i zmieniła fryzurę.

Zobacz wideo Małgorzata Socha na diecie? Zajada się boczkiem! Czym karmi dzieci?

Rozstanie z Tomaszem Kammelem zapoczątkowało zmiany w jej życiu. "Zaczęłam inaczej myśleć"

Katarzyna Niezgoda od wielu lat działa w biznesie. Mimo to wiele osób kojarzy ją głównie ze związku ze znanym prezenterem Tomaszem Kammelem. Kiedy zaczęła bywać na ściankach i medialnych imprezach stawiała na stonowane i zachowawcze stylizacje w ciemnych odcieniach. Po rozstaniu na chwilę usunęła się w cień i jak sama podkreśla, rozstanie było dla niej przełomowym momentem w życiu. — Zaczęłam inaczej myśleć. Chociaż do dziś uważam, że ten kryzys był mi niepotrzebny i niezasłużony. Kosztował mnie zdrowie i wiele lat, zanim się z niego podniosłam — przyznała w rozmowie z "Vivą". Niezgoda powróciła na czerwone dywany z uśmiechem i pozytywną energią, a dodatkowo ewoluował jej styl, w którym pojawiło się więcej kolorów. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Spektakularna metamorfoza Katarzyny Niezgody. "Schudłam 30 kilogramów"

Katarzyna Niezgoda zaskoczyła również sporą utratą wagi. Wcześniejsza sylwetka była wynikiem siedzącego trybu życia i stresu zawodowego. Przedsiębiorczyni podkreśla, że zmiana nawyków żywieniowych była kluczem do sukcesu. - Zaczęłam czytać o różnych dietach i eliminować z mojego jadłospisu najbardziej kaloryczne potrawy. Schudłam wtedy blisko trzydzieści kilogramów — powiedziała w rozmowie z "Vivą". Zaczęła także więcej się ruszać. Powróciła do gry w tenisa i regularnie odwiedza siłownię. 

 
Więcej o: