Brazylijka żyje jak Barbie i mieszka w domku dla lalek. Jej życie ogląda 20 mln osób

W dzieciństwie wiele z nas marzyło, by móc przenieść się do różowego świata lalek Barbie, zamieszkać w jej plastikowym domu i wieść życie pozbawione zmartwień. Pochodząca z Brazylii Bruna postanowiła uczynić z tego pomysłu sposób na życie. Żyła jak lalka jeszcze zanim powstał pierwszy zwiastun filmu poświęconego uniwersum Mattel z "Margot Robbie".

Budzi się w różowym łóżku, rano zakłada różowe ubranie, naleśniki na śniadanie robi w różowym mikserze i zjada je na różowej kanapie w różowym salonie. Tak wygląda codzienność pewnej Brazylijki, która nigdy nie wyrosła z zabaw lalkami i przeniosła je do dorosłości. Każdego dnia odgrywa scenki z życia Barbie, a swoim światem dzieli się w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Barbie" - filmowa opowieść o ideałach [ZWIASTUN]

Stała się popularną influencerką

Bruna Barbie mieszka w brazylijskiej Kurytybie i choć ukończyła studia prawnicze, swoją karierą pokierowała w dość nietypowy sposób. Wnętrze domu urządziła tak, by przypominał zabawki firmy Mattel, a sama codziennie stylizuje się na Barbie. Ma wymarzoną garderobę wielu dziewczynek - kilkadziesiąt par różowych butów czy okularów. Dla niektórych bardziej imponujący może być basen z różowym flamingiem i różowa sypialnia. Ci, którzy mają ochotę zwiedzić nietypową willę, mogą to zrobić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Bruna dokumentuje swoje życie na TikToku, Instagramie i YouTube. Największy sukces odniosła na chińskiej platformie, gdzie obserwuje ją ponad 20 mln użytkowników.

Nie tylko zasługa Barbie

Co mówi o sobie sama Bruna Carolina Peres, bo tak brzmi jej prawdziwe nazwisko? W wywiadzie dla lokalnych mediów zdradziła, że jej fascynacja różem nie zaczęła się wyłącznie dzięki lalkom, ale też kultowym produkcjom filmowym, m.in. "Mean Girls" i "Legalnej Blondynce".

 
Zawsze uwielbiałam Barbie. Już jako dziecko oglądałam i podziwiałam jej przygody, ale jej styl zdecydowałam się adaptować dopiero jako nastolatka. Dotarłam do punktu, w którym jestem znana z tego, że wyglądam jak lalka i noszę takie same ubrania, co ona.

- mówiła "Daily Mail". Poza byciem influencerką, Bruna jest też zapaloną kolekcjonerką produktów Mattel, nie tylko lalek - posiada mnóstwo kosmetyków, akcesoriów do dekoracji, ubrań i przyborów szkolnych związanych z Barbie.

Więcej o: