Pokazała strój do kościoła. Internautka: Tak możesz iść najwyżej do spożywczaka

Instagramerka i podcasterka pokazała na profilu stylizację do kościoła. Wydawałoby się, że nie ma w niej nic nadzwyczajnego, jednak strój nie spodobał się internautom i wywołał dużą dyskusję.

Mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Tara Sun Snyder prowadzi chrześcijański podcast, jest blogerką i autorką książki "Surrender Your Story". Na instagramowym profilu porusza tematykę chrześcijańską i publikuje cytaty z Biblii. Niedawno pokazała fanom stylizację do kościoła. Niestety strój nie wszystkim przypadł do gustu.

Zobacz wideo Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Pokazała stylizację do kościoła. Nie sądziła, że strój wzbudzi takie kontrowersje

Tara zamieściła na Instagramie rolkę, gdzie pokazuje stylizację do kościoła. Ma na sobie szerokie spodnie ogrodniczki, białą bluzkę z długim rękawem, a outfit dopełnia zieloną koszulową kurtką oraz beżowymi botkami na obcasie. Film zyskał aż 35 tysięcy polubień, niemal 500 komentarzy i odtworzyło go milion osób.

W poście promującym nowy odcinek podcastu Tara przyznaje, że nie spodziewała się, aż takich zasięgów, a tym bardziej nie sądziła, że strój wywoła tak wiele emocji. Ludzie zarzucali jej, że strój, jaki pokazała, nie jest odpowiedni. Zdaniem niektórych komentujących kobiety nie powinny zakładać spodni do kościoła. Tara w poście promującym kolejny odcinek podcastu odniosła się do krytycznych wpisów pod rolką. Uważa, że Bóg nie krytykuje osób, które ubierają się zgodnie ze swoją kulturą czy tożsamością. 

 

Internauci podzieleni. "Wyglądasz, jakbyś jechała na farmę"

Stylizacja Tary wywołała spore poruszenie. Niektórzy internauci uważają, że strój jest niestosowny, lecz wiele osób broni instagramerki.

Kobieta nie powinna zakładać spodni do kościoła.
Dżinsy do kościoła? W takim stroju najwyżej można iść na zakupy do sklepu spożywczego.
Wyglądasz, jakbyś jechała pracować na farmę.
Kiedyś ludzie chodzili do kościoła i to był jedyny dzień w tygodniu, gdy mogli zdjąć robocze buty i ładnie się ubrać. Stąd tradycja, abyśmy do świątyni ubierali się elegancko, bo w ten sposób oddajemy Bogu szacunek. To nieprawda. Bóg jest w sercu i nie zwraca uwagi na to, jak wyglądamy.
Twój strój jest skromny i uroczy. Nie przejmuj się wojownikami klawiatury, którzy najwyraźniej oceniają twoją relację z Panem na podstawie twojego stroju.
 
Więcej o: