Małgorzata Kożuchowska bez grama makijażu. Tak naprawdę wygląda 51-letnia aktorka

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na instagramowej relacji zdjęciem, które zrobiła w trakcie ćwiczeń. Przy okazji aktorka pokazała się zupełnie bez makijażu. Jak wygląda w takim wydaniu? Fani nie mają wątpliwości: "Mało kto taką naturalność posiada".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek filmowych, serialowych oraz teatralnych. Choć bardzo ceni sobie prywatność, prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 1,1 mln osób, z którymi od czasu do czasu dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Małgorzata Kożuchowska pokazała się bez makijażu. Jak wygląda w naturalnym wydaniu?

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z tych gwiazd, które nie mają problemu z pokazaniem się w mediach społecznościowych bez makijażu. Ostatnio aktorka udostępniła na instagramowej relacji zdjęcie zrobione w trakcie ćwiczeń, na którym pokazała się bez makijażu. - Spalam makowce, serniki i mazurki - napisała.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażuMałgorzata Kożuchowska bez makijażu https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka pokazała się bez makijażu i nie da się ukryć, że w naturalnym wydaniu wygląda równie zjawiskowo, co w pełnym makijażu. Takiego samego zdania są internautki oraz internauci:

Jesteś boska Kożuchowska
Przepięknie pani wygląda
Bardzo ładnie pani wygląda bez makijażu
Jest pani Cudna. Bije od pani taka naturalność, mało kto taką naturalność posiada

- piszą pod opublikowanymi zdjęciami Małgorzaty Kożuchowskiej, na których również pokazała się bez makijażu.

Jaki jest sekret świetnego wyglądu Małgorzaty Kożuchowskiej?

Za dobrą formą oraz wyglądem Małgorzaty Kożuchowskiej stoi niewątpliwie jej dieta oraz regularna aktywność fizyczna. - Staram się jeść rzeczy zdrowe i lekkie, czyli ta moja kuchnia jest raczej pozbawiona takich rzeczy tłustych, czy ciężkich. Jest dużo warzyw, jest sporo owoców. Staram się unikać glutenu i laktozy, ale nie jestem w tym do końca konsekwentna. Słucham swojego organizmu i kupuję produkty w miejscach, do których mam zaufanie. Dla mnie jest ważne, żeby ta żywność była dobra jakościowo - powiedziała kiedyś na Instagramie. Oprócz tego, aktorka jest fanką nieinwazyjnych metod opóźniających procesy starzenia. - Suplementacja, uważam, że jest bardzo dobra, nieszkodliwa i służy zdrowiu, a oprócz tego właśnie również i urodzie. A oprócz tego wszystkie te rzeczy, które są związane z tak zwanym slow any-aging, czyli spowalniające efekty starzenia, przed którymi nikt z nas nie ucieknie. Od czasu do czasu mezoterapia, masaż Kobido - powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Więcej o: