Fani zachwyceni nowym zdjęciem Magdy Gessler. "Cudownie. Jak w ekstazie św. Teresy"

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Tegoroczne święta Wielkanocne spędziła wspólnie z rodziną. W sieci opublikowała zdjęcie prosto z samochodu. - "Pomieszanie z poplątaniem" - podpisała fotkę. Internauci są zachwyceni.

Magda Gessler od wielu lat jest uważana za królową TVN. Jej program "Kuchenne rewolucje" dał jej ogromną rozpoznawalność w naszym kraju. Gessler tylko na Instagramie obserwuje 1,2 mln fanów. Internauci ją uwielbiają. Część fanów marzy o tym, by spotkać restauratorkę i zrobić sobie z nią zdjęcie. A jeśli jesteśmy już przy zdjęciach, to jedno z ostatnich, które opublikowała w sieci, naprawdę przypadło do gustu internautom. - "Wspaniała jak zawsze" - komentują. 

Zobacz wideo Lara Gessler o swoim podobieństwie do rodziców. "Jak ktoś mi mówi 'podobna do mamy', to mówię: nie widziałaś taty"

Magda Gessler opublikowała rodzinne zdjęcie 

Magda Gessler regularnie publikuje posty na Instagramie. W ten sposób królowa TVN odsłania kawałek swojego życia i fani to uwielbiają. Co jakiś czas na zdjęciach widzimy dzieci Magdy Gessler, czyli Larę Gessler i Tadeusza Mullera, ale również jej wnuki. Tak też było i tym razem. - "Pomieszanie z poplątaniem" - podpisała fotkę. Na ujęciu widzimy Larę, który leży na kolanach swojej mamy, a obok siedzi jej wnuczka Nena. Dziewczynka w tym roku skończy trzy lata. 

 

Internauci są zachwyceni ujęciem. Niektórzy twierdzą, że przypomina to scenę z barokowego obrazu. Inni są pełni podziwu jak wielki spokój zachowuje Magda Gessler w sytuacji gdy dzieciaki szaleją. Ktoś jeszcze stwierdził, że to zdjęcie pokazuje prawdziwe życie rodzinne. 

Zdjęcie idealnie oddaje, jak to jest być babcią.
Dzieciaki szaleją a babcia w środku pełen ZEN.
Cudownie Pani wyszła. Jak w Ekstazie św. Teresy Berniniego.
I za to panią kochamy. Pokazuje nam pani, jak jest naprawdę, nie przerabia pani zdjęć, jest pani sobą i to jest piękne.
Pani Madziu co za piękny makijaż.

- komentują internauci. 

Fani uwielbiają poczucie humoru Magdy Gessler, ale ta czasem nie przebiera w słowach

Nie da się ukryć, że Magda Gessler ma naprawdę oddanych fanów. Nawet gdy publikuje zdjęcia późno w nocy, może liczyć na komentarze od internautów. Choć Gessler ma znacznie więcej zwolenników niż przeciwników, to pod jej zdjęciami zdarzają się hejtujące komentarze. Wtedy Magda Gessler nie przebiera w słowach, o czym już nie raz mogliśmy się przekonać. 

Więcej o: